İyi /Kötü Her Türlü Yoruma Açığım ;)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Myc7aPha tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Myc7aPha

Myc7aPha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy:180
    Kilo:70

Ekli Dosyalar:

2. künefe

künefe Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    İlk ve sanırım çoğu kişinin katılacağı yorum benden olsun.
    Mevcut fotoğraflara göre gayet fit bir vücut fakat hacim kazanmalısın.
    Ayrıntılı olarak;omuz,karın iyi,kol fena değil ama özellikle göğüs eksikliği var.

3. Berker

Berker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok biliyor gibi olmayayım ama ; Karnın görüntüsü güzel biraz Gögüs olsa daha iyi gözükecek gibi.

4. Myc7aPha

Myc7aPha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Dediğiniz Gibi GÖğüs Eksikliğinin Farkındayım Burdaki Fotolar BB'e BAşlamadan Önce 3.5 Senelik Kungfu Geçmişimden Sonra ÇEktiğim ResimLer Eksikleri Tamamlamak İçin Vücut Geliştirmeye Başladım TşekkürLer Yorumlarınız İçin..

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    resim ekleme kurallarini okuyun,basliginizi guncelleyin aksi takdirde baslik kapatilacak!

6. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Konuyla alaksı yok; ama boyun 1.80 gibi durmuyor. Sadece boy ve kilonu vererek mi bizden yorum bekliyorsun? Bu fotografları çektiğinde body'yle ilgilenmiyorsan neden koyduğunu da anlayamadım. Bence şuanki fotograflarını ve farklı bölgelerin de pozları verilmiş şekilde koyman hepimiz için daha faydalı olur.

7. Myc7aPha

Myc7aPha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Resim Eklemede Gösterildiği Gibi eklenti YAparak Yükledim REsimleri SOrun NErde Anlamadım :S Salvadore Burada Sadece BB Ypanlar mı Resim YKleyeBliyo Onuda Anlamadm Ama Dediğn Gbi Değişik PozLarda Yeni Resimler Yüklüycem.. ;)

8. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Eklenti yapamadığın için uyarılmadın ki, böyle kel alaka pozlar koyduğun için uyarıldın.

Evet bu foruma body yapsın veya yapmasın herkes vücudu hakkında hakkında yorum almak için resim koyabilir ancak insanların yorum yapmasına izin verecek şekildeki pozları çektiğin resimler koymalıydın. Diyelim tek bir poz koysan bile o pozda kolu vücut gösterim kaidelerine uygun pozlarda çekip "kolum nasıl" diyecektin. Şimdi senin koyduğun resimde kim neye yorum yapabilir?

Burası önüne gelenin önüne gelen resmi koyup önüne gelenin önüne gelen yorumu yapabildiği bir site değil. Çünkü böyle bir uygulama olsa kimseye faydası olmazdı. Dikkat edersen sende bir yorum, bir tavsiye, bir eleştiri almamışsın. Böyle resimler koysan da alamazsın. Böyle resimler de zaten sen düzeltmediğin sürece burada duramaz. Forumu güncelle. Düzgün resimlerini koy. Bu iki resmi de "genel bakış" olsun diye koyarsın. Kuralları dikkatli okursan oradaki bir linkte nasıl poz vereceğinin örnekleri var.

Yoksa maşallah güzel eklemişsin, eklemeyi biliyorsun.

Şiqiptar bunu beğendi.
  9. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    e doğal olarak bb yapanlar ekliyo siteninde isminden anlaşılacağı gibi.. "body"forumtr..yani bb yapmadan önce yaptıktan sonra resimler eklenir..tecrübeli insanlar nasıl daha iyi olabiliceğin hakkında yorum yapar...Modellik ajansı sitesi olmadığı için normal vucuda değil geliştirilmiş vucuda yorum yapılır.

10. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    BB yapmayan birinin buraya resim eklemesi ne kadar mantık olur ki. Aile pozlarını da koyup, yorum almaları ne kadar saçmaysa, BB yapmayan birinin vücut resimleri koyması da o kadar saçma geliyor bana.
    Myc7aPha, problemi yanlış anlamış. 4/4lük bir vucudun olmasa bile isabetli yorumlar için değişik ve giyinik olmayan pozların gerekli. Eklentilerinde problem yok; resim sayın az ve bilgiler yetersiz.

11. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    İyi yada kötü yorum demişsin bu resimlere ne gibi yorum bekliyorsun anlamadım moralini bozucak yorumlar gelir ancak biran önce resimlerini güncelle.
    Göğüste orantısızlık var omuzlarda ona keza sadece kollar gelişim göstermiş gibi ve mide bi değişik geldi bana.Yanlış çalışma düzensiz beslenme ve vücudunu dinlendirmiyorsun gibime geliyor.

12. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Kanatları çok beğendim ben, sırt pozunda çizgilenme bir harika, trapezler muazzam.
    Üst bacaklarda ayrımlar belirmiş, kalflar ise bu işi yapmayan birisnden beklenmeyecek kadar iyi.
    Önkolların içindeki ip gibi uzanan damarlar fiziğini devleştirmiş, çok güçlü bir hava vermiş, kolların havada olarak verdiğin o zafer pozunda serratuslar jilet kadar keskin.
    Bu şekilde devam etmeni öneririm, harikasın.

aneximandros bunu beğendi.
  13. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    karasan abi, pardon ama, arkadaş yeni resim ekledi de ben mi göremiyorum?:D...nerde o kalfler, bacaklar, sırt???..ben göremedim gerçekten...sadece ilk msjda 2 tane resim yok mu?...çünkü 2 resime göre bu yorumlar yapılamaz...

arkadasın vücuduna gelince...bence bu sporu yapmayan birisi için ideal bir vücudu var, ama tabi bunu işlemesi lazım ilk önce...definasyon da çok iyi çizgiler yakalayabileceksin gibi duruyor vücudun çünkü cok ince eklemlerin var ve yaşını bilmiyorum ama küçük gibi duruyorsun, bu yüzden yaşına göre iyi definesin...ama bunlar pek saglıklı yorumlar değil tabi...ama vücudunun en göze çarpan noktası , bana göre önkollar...umarım resim eklersin ve daha güzel yorumlar alırsın...kolay gelsin...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş