İyi Forumlar Diliyorum..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve MilitaryCrew tarafından 28 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MilitaryCrew

MilitaryCrew Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sevgili sporcu arkadaslarım abilerim kardeslerim merhaba.
    Öncelikle ilk defa spora baslıyorum ve bunu kendim için istiyorum.
    Boyum: 190
    Kilom: 125-135
    Bu kiloma rağmen her turlu sporu yapabilirim. Cardio yapıp vucuda direnç kazandırmak için biraz ağırlık kaldırmayı düşünüyorum. Fakat bu işin %70inde eksiğim var. Bana bu konuda yardımcı olursanız lütfen yardımcı olun. Öğrenciyim (İkinci Öğretim (Akşam)). Nasıl bir yemek programı önerirsiniz? Kabataslak çıkarabilir misiniz? Değişmek isteyen bir insanı mutlu edebilirseniz sevinirim teşekkürler iyi forumlar diliyorum. Resim anlıktır

2. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim öncelikle Allah yardımcın olsun!!!

Bu işi yapman için. Beyinde kendini toparlaman gerekiyor. Ben bunu diyet olarak görmüyorum. SAĞLIKLI BESLENME olarak görüyorum. Çünkü 125 130 kilo bir kişi bu hale nasıl gelmiştir. Sağlıksız beslenme ile. Bu yüzden kafanda bitirmen lazım ilk önce.

Diyet olarakda yağı ekmeği tuzu genel anlamda kesip. Proteine günlük alman gereken ihtiyacın olanı almaya yönelmelisin. Örneğin sabahları kahvaltı 2 poğaça 1 simit ve şekerli çay yerine. Bunu tamamen kesip. Yumurta peynir süt domates salata gibi şeylere yönelmelisin

3. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : beslenme , sağlık , program ....vb

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Yukarıdaki arama kelimelerini ya da aklınızdaki konuyu arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş