İtiraf Et rahatla :)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve denizxz_e tarafından 1 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. denizxz_e

denizxz_e Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    Evet arkadaşlar Bir r türlü kimseye itiraf edemediğiniz sırlarınızı, içinizde kalanları bu sayfada itiraf ederek rahatlayın çünkü burada bizden başka kimse yok...

ilk itiraf benden gelsin

Osman sınav aradı açmadım hyper_

2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bunlar ne ya ilgi çekici bişeler yazalım. ben başlıyorum.

koşalım diye ormana girdik. can sıkıntısı ormanı yaktık sonra yangın çıktı. o sırada zavallı 2 tane kürt ormandan geçiyolarmış.bizde 15 yaşındaydık.polis onları görünce aldı gzel dövdü bizde izleyip güldük. :( ama tabi şimdi pişman gibiyim ama şimdi olsa yine korkudan teslim olamam lanet olsn :( :(

2. de yazıyım ilkokulu bitirince bizi döven müdüre sinirlenip okula 20-25 tane yumurta attık ..bütün okulu boyattılar.ama bizde tam taşınıyoduk .arkadaşları bulmuşlar beni bulamadılar.

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Nisan 2013
    2157 bunu beğendi.
  3. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Bu spora ilk başladığım zaman 6 ayda mükemmel görünüme kavuşacağımı sanıyordum o heyecanla başlamıştım. Nedeni ise bana bi abim 6 ay temeldir o temeli iyi atarsan harika olursun. 6 ay oldu bicespler şişti karın kasları meydana çıktı göğüsler de az buz bişeler oldu. eee beklediğim olmadı

Bu sırada 4 aylıkken bi abi geldi dedi supplement kullanıyor musun dedim abi yok bicepslerime baktı bak gelişememişsin kullan yoksa olmaz bak bende ilk başlarda çok direndim ama şimdi kullanıyorum. Dedim abi daha 4 aylığım bismillah olsun dedi hala beni kötülemeye devam ediyodu dayanamadım abi ben senin gibi olmak istemiyorum karın kaslarım çıksın yeter demiştim bu spor efsanesini söylemiştim.)

Şimdilerde bu cümleyi bana kuruyolar

1 buçuk sene supplement olmadan geliştim çok şükür ama 1 aydır amino asit kullanımıyla beraber supplementlere merhaba dedim adeta

1 kişi bunu beğeniyor.
  4. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Eczacı hatun var, çok da güzel, hanımın da arkadaşı. Dayanamadım. Varın gerisini siz anlayın.

gengar13 bunu beğendi.
  5. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    Oha itirafın dozu kaçmış :D

Bende itiraf edeyim tam itiraf olmasada .dd

Spor salonuna girerken galoş giyerek soyunma kabinlerıne giriyoruz normalde çantadan spor ayakkabını cıkarırsın ve onu giyersin temiz ayakkabı ile spor yaparsın ama ben galoşu kabine saklıyorum spora geldiğim ayakkabı ile spor yapıyorum aman hocalar duymasın :)

6. denizxz_e

denizxz_e Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    dün galoş makinasına soktum ayagımı sinirden makinayı parçalıcaktım dengesiz yazdıgın şeylerin aynısını bende çekiyorum :D belki aynı salondayız

Dengesizzz bunu beğendi.
  7. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul

usta yalnız bizim galoşlar çöp kutusunun içinde duruyor kirli-temiz olarak :)

Salonlarımızın Aynı olma ihtimali ortadan kalkmıştır iyi forumlar :)))

İstanbul/Küçükçekmece/Halkalı/Zeynebiye/Akpolat GYM Herkezi bekleriz :)

Sayfayı Paylaş