İstemeden zayıflama

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Volkan26 tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Volkan26

Volkan26 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba vgde 5 ay doldurdum başladığımda 69 kiloydum boyumu ölçmeyeli oldu biraz tahmini olarak 1.78 civarıdır. anlamadığım konu şu ben kardio veya yağ yakma amaçlı şeyler yapmadım.Karın çalıştım antrenmanlardan öncede 5-10dk koşu bandında ısınma amaçlı koştum ama şuan 65 kiloyum ister istemez kilo verdim yazın devam etmek istiyorum ancak kilo alabilirmiyim bilmiyorum sıcakta aşırı efordan dolayıda kilo vermek istemiyorum yeterince zayıfladım zaten ölçülerim ilk zamana göre arttı ama ben zayıf bir vücut istemiyorum 5ay boyunca yurtta kalıyodum dolayısıyla beslenmem pek iyi sayılmaz. şuan evimdeyim yazın düzgün beslensem üstesinden gelebilirmiyim ne diyorsunuz bu zayıflık konusunda tereddütteyim biraz

2. zyzz90

zyzz90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bendede böyle sorun var ne kardiyo ne bir şey yapıyorum sadece ağırlık kaldırıyorum yürüyüş falan bile yapmıyorum çokta fazla yiyen birisiyim ama bunlara rağmen istemeden Kilo kaybediyorum

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yağ yakımı öncelikli olarak yediklerinle ilişkilidir.
    Kilo vermenin sebebi az yemendi.
    Çok yersen kilo alırsın.
    Neyin tereddüdündesin anlamıyorum, kilo almak istiyorsan daha çok yiyeceksin.
    [quote="zyzz90, post: 864527, member: 129630"çokta fazla yiyen birisiyim ama bunlara rağmen istemeden Kilo kaybediyorum[/quote]
    Hayır, çok yeseydin kilo kaybetmezdin. Senin de daha çok yemen lazım.

Yeryüzünde yaşamış, yaşamakta olan, ileride yaşayacak olan bütün insanların vücudu bu basit prensibe göre çalışır, günlük aldığın kalori ihtiyacından fazlaysa kilo alır, azsa kilo verirsin. Bu böyle de basit bir dengedir.

4. zyzz90

zyzz90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yediklerimi yazayım sabah 3 yumurta peynir Lor peyniri ekmek domates falan öğlen 3 tavuk döner okulda olurum o zaman akşam ne olursa yemekte yemekten sonra spor yaparım spordan sonra 1 litre süt muz ceviz peynir yoğurt Lor peyniri yerim yatarım

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ok, şimdi kilo almak için bunlara günlük 300-500 kalori daha eklemen gerekiyor.

6. zyzz90

zyzz90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tamam vücut ölçüleri diye bi konu açtım arkadaşlar hepiniz oraya girip eksik bölgelerime falan yorum yaparsanız sevinirim çok

Sayfayı Paylaş