İstek var,azim var ama istikrar yok!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve _nevergiveup tarafından 28 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. _nevergiveup

_nevergiveup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    [​IMG] Öncelikle herkese merhaba ✋
    Yaşım 20. Üniversite öğrencisiyim,devlet yurdunda kalıyorum. Okulumun fitness salonuna gidiyorum ama maalesef adam akıllı bir program hazırlayıp istikrarlı bir şekilde gidemedim hiç. Haftanın 3 günü açık ve benim haftanın 3 günü gittiğim çok nadir olmuştur. Saadete gelecem,malum önümüzdeki hafta ramazan başlıyor oruç tutacam ama yine de adam akıllı sporumu yapmak istiyorum.
    Vücut şeklime gelince,185 boy, 74 kiloyum. Kilom boyuma göre az olmasına rağmen hafiften göbek var,kollarım fazla ince değil, çok şükür yine bir temelim var. Ama bileklerim ince olduğu için bazen zorlanıyorum. İstediğim şey çok abartılı birşey değil arkadaşlar öyle çok büyük hedeflerim yok, tricepslerde ve göğüste şişkinlik, gobeksiz iri bir vücut ve eskisine göre kalın baldırlar. Bana beslenme ve spor programı yapmamda yardımcı olacak olan tecrübeli arkadaşlar olursa sevinirim. Malum ektomorf vücutluyum sabırla çalışmam şart. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

2. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    3 gün gidiyorsan fullbody yap bence tüm vücut kardiyoyuda unutma beslenme olarak tavuk göğsü ton balığı tavuk ciğeri ymurta alabilirsin fiyatı ucuz yurtta kızartma patates hamburger falan yeme çıkan yemeklerden pilav salata falan

3. _nevergiveup

_nevergiveup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sabahları en az 3 tane haslanmis yumurta, taze salatalık kasar peynir yiyorum ekmeğide azaltmak istiyorum ama kilo kaybetmekten korkuyorum

4. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    İyi Ekmeği kes çünkü yemezsen kg vermezsin akşamlarıda protein karbonhitratlı şeyler ye balık olur tavuk olur et olur patatesi kızartme yeme bulgur pirinç pilavıda ye sabah kahvaltısında yumurta peynir iyi yulaf lor peynir falan ekle

5. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Istikrar yoksa burdakilerin yapabilcegi bisey yokki , is kendinde biter motive et kendini hergun :)

6. _nevergiveup

_nevergiveup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Haklısın ama biraz taktik verirseniz sevinirim, özellikle ekmek konusunda kafam karışık, kilo almam lazım ama ekmek yemiyorum bunun yerine kuru fasulye, mercimek çorbası, pilav makarna türü yemekleri çok yiyorum. Sizce doğru mu yapıyorum :)

7. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    En doğrusunu yapıyorsun,ekmekten gelecek şekerden alacağın kilodan 10 kat iyidir makarna yada tahıllardan alacağın karb.

8. _nevergiveup

_nevergiveup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Baska neler onerirsiniz, protein tozu kullanmıyorum, malum imkanlar kısıtlı, yurtta kalıyorum, sabahları haşlanmış yumurta mutlaka yiyorum,peynir zeytin haşlanmış patates salatalık, bu tür şeyler yiyorum sabahları.

9. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Hali hazrıdaki programını paylaşır mısın?Bir de deadlift,bench press,squat şeklindeki campound egzersizleri yapıyor musun?

10. _nevergiveup

_nevergiveup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dambılla pazu bükme, halterle pazu bükme, makinede biceps bükme, eğri yüzey bankı mekiği, yatarak karın sıkıştırma, şınav, göğüs sıkıştırma hareketlerini 8 tekrar 3 set halinde yapıyorum. Squat yapmıyorum

11. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ahahaha açıklamanı cidden beğendim,kas bükücü :)

12. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Curl hareketerin adı

13. Tiberius

Tiberius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Dostum senin fullbody çalışman lazım artı olarak squatı asla eksik etme programından bu mesajı gördükten sonra en az iki bacak antrenmanı ekle örneğin adımlama ve squat,yani sadece üst bölgeyi değilde tüm vücudu geliştirmeye çalış,motivasyon olarakta internette çok video var transformation videolarını izlemeni öneririm,hadi Allah kolaylık versin esen kal.

_nevergiveup bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş