İstediğim görüntüye ulaşabilmek için

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve kıvırcık tarafından 27 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kıvırcık

kıvırcık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 yaşındayım 1.73 boy 56 kilo (5 kilo verdim diyetle ve hala devam ediyorum) kilom fazla olmamasına rağmen vücudum sarkık olduğu için ince ve sıkı görünmüyorum. Özellikle üst kol, iç bacak ve bel bölgem tabiri caizse bıngıl bıngıl :D diyetle beraber step tarzı spor yaptım yardımcı olsun diye. Spor salonuna gidicek bütcem yok öğrenciyim. Nivea body ile dinamik sabahlar dvdsi var bende. Diyetle beraber evde onu yapsam sizce bu görünüme yaklaşır mıyım? En azından bacaklarım ve kollarım incelir mi?

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Yeni başlayanlar bölümü

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    pilates yapmani oneririm, bunun yaninda kaliteli diyet de yapiyorsan amacina hizli ulasirsin

4. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    Tartıda çıkan kilodan ziyade yağ oranınız çok önemli.O yumuşak görüntüyü toparlamak için kaslarınızı çalıştırmalısınız.1 kilo yağ ile 1 kilo kasın hacmi bir değil.Kaslar daha az yer kapladığı için kas yağ dengesini bulmak gerek.Squat lunge gibi temel hareketlerle birlikte 2 kilo dumbell alarak işe başlayabilirsiniz.Arka kol ön kol ve omuz(özellikle arka kol) ayrı ayrı 10 12 tekrar ile çalışabilirsiniz.İnternette bu bölgelerin temel hareketleri için çok sayıda video var.Onun haricinde pilateste iyi toparlayıcıdır.Tek önemli nokta bel ve boyun kaslarınızı güçlendirmek ve evde bunları yaparken dikkatli olmak:)
    En önemli kısım beslenmedir.Ne yaparsanız yapın iyi bir beslenme planınız olsun.Protein ağırlıklı özellikle antrenman sonrası beslenme çok önemli.Kg başına 1.5 gram protein almaya çalışın.Asla aşırı bir kalori kısıtlamasına gitmeyin bu kısa bir zaman sonra yağ olarak tekrar geri döner.Diyetten ziyade hayat boyu uygulayacağınız bir beslenme düzeniniz olsun.

5. beducan

beducan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Aynı durumdaydım ve pilatese başladım 1aydır düzenli yapıyorum bu kadar kısa bir sürede öZellikle kalçaya ağırlık verdiğimden dolayı orada müthiş bir toparlama gördüm kesinle tavsiye ederim kol içinde 2şer kiloluk dumbell aldım onlarla çalışıyorumda onda arka kolda sıkıntım var başladımdan beri hiç faydasını göremedim:( Bide bolbol peynir yumurta et tüketiyorum karbonhidrat çok tüketmiyorum

Sayfayı Paylaş