İstanbul - Kadıköy Essporto 7 aylık yarı olimpik YÜZME HAVUZU ve SPOR SALONU üyeliği satılık 800 TL

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve pineapplefish tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. pineapplefish

pineapplefish Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar, önümüzdeki aylarda İstanbul'dan taşınmayı düşünüyorum.
    Acıbadem Almond Hill Konakları mevkiinde olan Essporto Fitness Club üyeliğimi satmaktayım.
    internet sitelerinden salonla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
    Lütfen fikir edinmek adına arayıp yıllık üyelik için fiyat teklifi de alınız. Çok uygun bir fiyata satmaktayım.
    Kadıköyden metro ile 3 durak, ayrıca gün içinde her saat Kadıköy rıhtımdan bedava servis var. Ben Moda'dan bisiklet ile 15 dakikada gitmekteyim.
    Üyelik;
    Hafta içi 10:00 - 17:00 saatleri arası
    Hafta sonu 17:00 - 22:00 saatleri arası geçerlidir.
    Üyeliğe dahil hizmetler:
    Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu
    GYM ve diğer spor salonları(kapalı basketbol salonu, pinpon, badminton vs..)
    Grup dersleri ( yoga, pilates, zumba, bosu, spinning ve dahası..)
    Sauna ve Buhar odası
    Havlu ve hijyen ürünlerini spor salonu sağlamaktadır.
    Kendi otoparkı vardır.
    Fiyat açıklaması:
    13 aylık 1700 TL(zamdan önceki fiyat) verdiğim üyeliğin 9 buçuk ayı kalmıştır, devir işleminde %25 kesilmektedir ve tam 7 ay kalmaktadır.
    7 aylık üyelik toplam fiyat üzerinden değerlendirildiğinde 920 tl yapmaktadır.
    Devir işleminde ödemeniz gereken 130-140 tl gibi bir yeni üyelik devir ücreti ( bir nevi haraç ) olacağı için onu da kısmi olarak fiyattan düşüyorum ve 800 TL son fiyattır.
    (6 aylık üyelik paketleri olsaydı eminim çok daha pahalıya gelirdi. ama minimum yıllık üyekleri var)

İletişim için;
    [email protected]
    05069112433
    Tuna Ulaş

Sayfayı Paylaş