İri Omuz Başları İçin ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BrutalMuayThai tarafından 12 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BrutalMuayThai

BrutalMuayThai Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Esenlikler, sevgili Bodyforumtr ailesi! yaşım 19 Öncelikle fiziksel özelliklerimi tanıtayım size. 1.82 Boy 69.7 Kilo Nasıl göründüğümü tahmin edebiliyorsunuzdur herhalde? :) aslında size bir değil birden çok sorum olacak o yüzden şimdiden kafanızı karıştırmış olabilirim. Şimdi diyeceksiniz ki İri Omuz Başları konusunda bunların ne işi var. :) Kusura bakmayın meraklı biriyimdir ve merakımı gideremediğim her gün bana gece uykusuzluk olarak geri dönüyor.. Başlayalım? ilk olarak size sorum şu, az da olsa bir boy uzatma hevesim var yaklaşık 2-3 aydır falan. Salona ilk girdiğimde direk olarak kondüsyon bisikletine biniyorum. (Pedalları ön tarafında olan) 1'den 5'e kadar derecesi var bu bahsettiğim aletin. Günde 15 dk bu bisiklete biniyorum ve bindiğimde 5. dk larda eklem yerlerimde baskı olduğunu hissediyorum ve bacak kaslarımın aşırı aktif olduğunu hissediyorum.. Hatta bu gün ısınmadan çıktığımda bu alet bana sanki 90 kilo ile bacak çalışmış hissi verdi.Şimdi ee diyeceksiniz ? Sorum şu acaba bu alet boyumun uzamasına engel olur mu? Ve kısalmasına sebep(Biraz Saçma)? :)
    Bir diğer sorum da bu barfix barında asılı kalma olayı nekadar doğru söylentilere ve rivayetlere göre bu barfix barında asılı kalanların boyu uzun oluyormuş.. :) Ve gelelim bir diğer soruya... (Biliyorum sıkılmaya başladınız üzgünüm).. :) biraz sabır... ''İri Omuz Başları'' için az kilo ile hızlı çalışma mı daha iyi olur yoksa çok kilo ile yavaş mı? Çünki omuzu yavaş pek yapamıyorum.. :) Ve evet artık diyeceğiniz son sorum. Elimde Biotech'in Crea-Flash,%100Bcaa ve L-Glutamine var. Protein tozumda vardı ancak bitti.. :) Acaba ben bu üçünü 5'er gr karıştırıp içsem nasıl olur? Protein tozu geldiğin de üstlerine protein tozuda ilave ederim hıı?? Haa unutmadan birde Calcium-Magnesium Zinch var elimde günde iki kere kullanıyorum aslında üç ama malüm saatlerimiz uyuşmuyor kendisiyle pek. :) Kemik gelişimine ve boy uzamasına katkı sağlarmı? Kas kütle yapısına da etkisi olabilir mi? Şimdiden teşekkürler vereceğiniz cevaplar için iyi günler.

2. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103

Sayfayı Paylaş