İradesizliğim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sbowe1 tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. sbowe1

sbowe1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar artık sabrımın sınırlarında olduğu için yazıyorum

Boy:1.90
    Kilo:86

Bilgisayara bağımlı gibi birşeydim ama artık değilim 1 yıllık evimizn yanındaki spor salonuna üyeyim izmirdeki iyi salonlardan biri yeni açıldı ama iradesizliğim yüzünden kalkıp evin yanındaki spor salonuna bile gitmeye üşeniyorum bugün bu senenin başından beri görünüşümle ve göğüslerimle ilgili şakalar yapınca sabrım taştı ve yeni bir başlangıç yapmak için kendimi buraya attım allaha şükür ailem her imkanı sunuyor beslenme düzeni vs. için bir sıkıntım yok ama bir türlü beslenme düzeni yapamadım önümde 7 ay kaldı salonun bitmesine çok birşey istemiyorum sadece göğüslerim şekillensin ve düz bir karnım olsun istiyorum etraftaki arkadaşlarımın çoğu zayıf eğer tam karar vermek için resimde atabilirim vücudum hakkında yorum yapabilmek için.Birde benim okulla ilgili bir sıkıntım var sabah 8.30 girip öğlen 15.00 da çıkıyorum.okul süresince aç kalıyorum bunun çözümünü bulmam lazım bana bir çözüm üretirseniz çok mutlu olurum okudunuğunuz için teşekkürler :)

2. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Tek bişey sölücem okul için haşlanmış prinç,makarna götürebilirsin eğer bu sporu gerçekten yapmak istiyorsan :)

3. sbowe1

sbowe1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Sadece haşlanmış makarnada olur heralde yağsız tuzsuz ?

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Bir shaker al içeceklerini içine koy , dondurma kaplarına yemeklerini koyup okulda tüket , bu yüzden yanında herşeyini bulundur unutma sen diğer arkadaşlarından farklısın .

5. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Eger sen gercekten istiyorsan seni ne durdurabilirki,bende ogrenciyim bu yil son senem her aksam sabah icin beslenme listemdeki 2 ogunu aksamdan hazirlayip sabah okula goturuyorum 3-4 saat ara ile migdeye indiiyorum :)

6. Yekmen

Yekmen Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Kardeş bende senin hissettiklerini geçen sene hissediyordum ama cok fazla insan takıntı yapınca zamanı verimli kullanamiyor olduk olmadık sacma sorularla kafanı doldurma sadece düzgün bir plan yap plan başarısız oldu bida düşün ona göre bişiler yap ben gecen sene bu spora başladım ama zamanımı cok sacma şeylerle doldurdum ve koca bir seneden nerdeyse hic verim alamadim ama bu beni akıllandirdi ve zamanı planlı kulllanip verimli yaşamayı ögretti bu arada bende izmirdeyim izmirde hangi okuldasin ve spor salonunda ona göre bişi soylerim. (Boy 1.89 , kilo 80 yaş 17 , yağ oranı 12)

7. sbowe1

sbowe1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkur ederım destegınız ıcın daha tam bır beslenme programı yapamadım :(

8. sbowe1

sbowe1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kardiyo antremanından sonra az ağırlık çok tekrar şeklinde bir ağırlık çalışması yapmalımıyım ?

9. Yekmen

Yekmen Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    15 dk bisiklet 15 dakka tempolu yürüyüş/koşu agirliktan sonra tekrar 15 dk koşu bandını yapmayı unutma tabi yağ oranını ne kadar düşürme istegine bağlı mesela benim hedef yağ oranını 5 in altinda tutmak bunun icin de off günlerdede cardio şart ve tabikli akşam yemeginden sonra ve sabah kalkar kalkmaz yeşil çay içtikten sonra açkarnına en az 30 dk cardio az agirlik cok tekrar daha çok güç içindir ama çok agirlik az tekrar daha çok hacim içindir örnek bicepsler için 10 kilo da diyelim 3 set 15 tekrar daha çok güç içindir ama hacim agırlıklısı ise 20 kilo 3 set 10-12 tekrar yada tükenişe kadar , iyi akşamlar bu arada akşam yeşilçayını içiyorum bende şuan sporcu olan olmayan herkes bu üründen tüketmeli yeşilçay müthiş yağ yakıcıdır

10. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    öncelıkle bu yola bas koyduysan bence sonuc alana kadar vazgecme bu 1 :D ıkıncısı zaten cok fazlalıgın yok gıbı tahmın bu tabıkı boy kılo oranından egerkı vucudunun yag oranını ölçturduysen ve yazarsan cok daha net konusur tum arkadaslar. ıyı bır kardıyo duzenlı ve saatlı beslenme ve uyku ıle bırak 7 ayı 3 ayda super olursun 7 ayda gözle görulur vucut yaparsın benım tahmınım cunkı asırı bır kılon yok gıbı gögus ucları ıcınde egerkı sarkık coksa veya sekılsız ıse yanı yagdan baska bırseye benzıyorsa jinekomastı olabılır bunun ıcın bır doktora gorunmen lazım ama ufak ıse yagdır telaslanmana gerek yok :D
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenmeye-giri-t58540.html?p=586677 bu lınkı ıncele kılo almak sabıtr kıloda kalmak ve hacımlenmek ıcın neyı neyden ne kadar alman gerektıgını ayarlaman ıcın ıyı bır baslık. hafıf agırlık ve cok tekrar ıle de yag yakımına yardımcı olursun

11. sbowe1

sbowe1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yarın ölçüm yaptırıcam ve yağ oranımı ve tam kilomu detaylı bir şekilde açıklıyıcam teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:53 ----------

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/cardiyo-antrenman-g-nl-t61117.html

Buda antrenman günlüğüm full kardiyo.

12. sbowe1

sbowe1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tam kilom 85.5
    Yağ oranım %29

13. John399

John399 Üye