İphone 4s mi yoksa Samsung s3 mü ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Supernatural984 tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

İphone 4s mi yoksa Samsung s3 mü ?

1. Tabiki iphone 4s , Çünkü ... ?

oy sayısı 18
    54,5%
  2. Tabiki galaxy s3 , Çünkü ... ?

oy sayısı 15
    45,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    o dediğiniz blackmart bendede var ama bende tüm programlar indirilmiyor mesela paralı oyunların bazılarını açıyor bazıları lisanslı olmadığını anlıyor sokmuyor programa

2. Srx

Srx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bence 4S çünkü s3 arkadşımda var fena donma yapıyor ama 4s öyle mi takır takır ios un hakkını veriyor :D

3. wing chun

wing chun Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Trabzon
    Jailbreak yaptıktan sonra iphone'un uygulama derdi kalmıyor. Daha kullanışlı bence boyut olarak. Ama sana önerim eğer yakın zamanda yurtdışın'a çıkıp gelen akraban falan varsa onların pasaportuna kaydettirmek usülüyle yurt dışından gelme telefon almandır. Böyle 1300 liraya iphone 5 sahibi olabilirsin. Tabi pasaport bulamazsan böyle bir durum söz konusu değil.
    Fakat boyut konusunda s3 sana fazla büyük gelmiyorsa ve telefonda oyun oynamayı film izlemeyi seviyorsan (ben bunları bilgisayardan yapmayı tercih ediyorum ve otobüste falan çok bir zamanım geçmiyor açıkçası) s3 koccaman ekranıyla bu yönlerden muhteşem zevk veriyor.
    Şu ara ben de iphone 5 ile s4 arasında bir ikilemdeyim fakat iphone 5 alacağım sanırım. :)

Sayfayı Paylaş