İp Atlarken Sakatlandım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Shredded tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ip atlarken bileğim çok fena burkuldu.Doktora gittim bugün kırılma çatlak yok dedi ama bağ dokuyu zedelemişim 3 hafta hiçbir şekilde spor yapma dedi,doğrusu ne yapacağımı bilemedim göğüs veya karın çalışmalarıyla ilgili soru sordum vücut stabile olmak için tüm kasları belli ölçüde kullanır kesinlikle spor yapma dedi :( Bu iyileşme sürecini hızlandırmak için yapabileceğim bir şey var mı zaten yeni başlamıştım iyice moralimi bozdu bu.
    Glukozamin kullansam süreci hızlandırır mı?

Aşağıda resmim var bazı arkadaşlar endo-ekto skinny fatsin dedi ama bilemiyorum yağ oranım %13, omuzlarım geniş der genelde insanlar bende öyle düşünüyorum.Yani endomorfum veya endo-mezoyum kendi düşünceme göre,tabi belkide acı gerçeği kabul etmek istemiyorumdur.Bundan önce hiç vg yapmadım sadece futbol basketbol vb. kardiyo sporlar, 1 hafta bile olmadı çekilen resimlerde.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Ust vucut rahatlikla calisabilirsin, gogus omuz calisirken ayak bilegin calismayacaktir.

Vucut konusunda ise seni sabira davet ediyorum. Sik sik karsima geliyor yorumlarin, ciddi sabir sikintin var, cozemezsen ne yazik ki yanlis sporla ugrasiyorsun.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    doktor ne dediyse yapmalısın güvenmiyorsan bir spor hekimi bulup ona sormak lazım
    ancak mantık olarak üst vucudu çalıştırabilirsin hatta bileğe gelmeyen tüm yerlerini çaılştırabilirsin
    ama ağırlık eline aldığında bu direkt yere basan ayaklarından bileklerine nüksedecektir belki bu iyileşme sürecini uzatabilir
    glucosamine bi işine yaramaz o daha çok eklem destekleyici bir üründür

not:geçmiş olsun demeyi unutmuşum kusura bakma öncelikle geçmiş olsun

Son düzenleme: 6 Mayıs 2013
    atakan_irresistable ve Shredded bunu beğendi.
  4. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ne yapalım o zaman ara vermek lazım 3 hafta.
    Neyse bende 3 haftayı uygun bir diyet hazırlayıp yağ yakmaya ayırayım bari %8 e çekersem fena olmaz o süre içerisinde.
    :D

5. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bizim yağ yakım günlüğü hikaye oldu doktor yanlış bakmış emara pazartesi günü yeniden idmanlara başlıyorum.
    Bugün kontrole gittim yanlış bakmış emarıma 1 hafta dinlendirsen yeter dedi benim bacak antrenmanıda en son zaten problem yok.

6. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yürüyüş ve düz koşu yapmalısın. ayrıca bolsu içmelisin. açık ne net söylüyorum özellikle tekrar tekrar soruluyor.

Sayfayı Paylaş