İntikam Duygusu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve of puf tarafından 7 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. of puf

of puf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar geçen gün birinden dayak yedim.şimdi de intikam almak istiyorum fakat o beni yine dövebilir ve kalıcı bi hasar alabilirim diye intikam alamıyorum.bu intikam duygusundan nasıl kurtulacağım intikam almadığım içinde çok acılar çekiyorum ve çocuğa çoook gıcık oluyorum.intikam duygusundan kurtulmak istiyorum lütfen yardım.yorumlara rep vericem.

2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    neden dayak yedin orası önemli dayak yemegi hakedecek bi hareketin olduysa otur yerine derim.

3. boragokcan

boragokcan Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muahsebe
    Yer:
    istanbul
    abdest al namaz kıl Allaha havale et

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:53 ----------

ayrıca gençlik nereye koşuyor sokaklardan ve forumdan belli oluyor sanki adam herhangi bir uzvunu kesmiş organlarını almış bizde dayak yedik yeri geldi dayak attık geçti gitti hepsi geçmişte kalıyor ne bu kan davasımı kavga ediyorsan dayak yemekde var herkes herkesi dövecek diye bir kaide olamaz

4. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    intikam alcam derken p*çlik yapmayı kastediyorsan doğru olmaz.yani demek istediğim madem dayak yedin bunu gururuna yediremiyorsan dayak atacan başka yolu yok tekrar kavgaya girip de dayak yemeye korkuyorsan başka yolları deneme. delikanlı gibi çık karşısına . .

5. Toynak

Toynak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

katılıyorum.
    en gıcık olduğum şey zaten dayak yediği halde sen bittin şimdi onu bunu çağıracam deyip arkasında kendi gibi 3-5 çakal getiren tiplerdir..
    zaten o gelenlerde hayatta hiçbir şeyi olmayan boş beleş insanlardır. olsa zaten böyle saçmalıklara girmezler.
    dayak yediysen adam gibi yediğinle otur. bir takım ucuz numaralara veya çakallıklara gerek yok. ha yok illa ben bu adamı benzetecem diyorsan kendine güveniyorsan yolun açık olsun..

6. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Özellikle kurtlar vadisinden sonra türedi bunlar. eskiden kavga bile olsa olay o kavgayla biterdi. Ama şimdi en ufağından bir kavga cinayete kadar gidebiliyor, hem de yaş sınırı olmadan. Herkes mafyacılık oynuyor. Böyle diziler özendirmeye devam ettikçe daha da olacak...

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    beladan uzak dur!

hayatta bunlardan çok daha ağır engeller çıkacak karşına bu yüzden okuluna yoğunlaş ..Biraz daha büyüdüğünde bunların çocukça dertler olduğunu düşünecek ve geriye dönüp güleceksin..belki kavga ettiğin adam birgün gelecek başarısız, aciz bir tip olacak ve senden medet umar hale gelecek..sen derslerine yoğunlaş,başarıyı kovala.. olayı birnevi kan davasına görüterecek hareketlerden uzak dur.. tamam sen aslansın,paşasın de geç..

ayrıca yaşın müsaitse uzak doğu sporları yap, vakti geldiğinde vücut geliştirme yap..kendine güvenin artar beladan isteyerek uzak durursun ozaman..

ayrıca böyle başlıkları tekrar tekrar açmaktan da vazgeç..

of puf bunu beğendi.
  8. ALPOGAN

ALPOGAN Yeni Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ne yaparsan o dövüş anında yaparsın..Sonrasında intikam felan olmuyor..İntikam soğuk yenen yemekmiş felan hikaye hepsi. O anda ne yaparsan yaparsın. Sonra imkansız..Sonra birşeyler yapsan bile olay yılan hikayesine dönüyor ve iş yaralama,cinayet gibi ağır suçlara kadar varabiliyor.O yüzden boşver gitsin..

Yada rahatsız oluyorsan semt değiştir.Hapise yada mezara düşmekten iyidir !

9. of puf

of puf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize teşekkürler.özellikle diez kardeş saol moral verdiğin için...

Sayfayı Paylaş