İnternet ağı problemi..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve XxBadyxX tarafından 26 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    meraba arkadaşLar.. evimde 2 tane Pc Var bi masaüstü bide Laptop ve kablosuz modem mevcut bu modem masaüstüne bağlı dizüstü pcden de wireless la modeme bağlanıp internete giriyorum buraya kadar sorun yok pc Leri abimle ben kullanıyorum mesela internet üzerinden puanlı bi oyun oynasak veya facebookda okey yapsak.. puan vermiyo pclerin ikisinide aynı ıp den gördüğü için galba yani bi bilgisayarda 2 tane internet sayfası açıp oynuyomuşusuz gibi görüyo sistem.. yani ikisini nasıl ayırabiliriz birbirinden bağımsız yapma imkanı varmı .Anlayan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim..

2. Directed

Directed Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gıda Mühendisi
    Merhaba, Hotspot Shield programını kullanabilirsin, ip numaranı değiştirir. Ücretsiz ama reklamlı. ( Orijinal sitesinden yazılımı indirin ).

Son düzenleme: 26 Temmuz 2011
  3. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Directed : senin o dediğin program yasaklı sitelere giriş için DNS değiştiriyo..benim dns ye ihtiyacım yok malesef sorunumu anlamadın galba ama yinede saol

4. Directed

Directed Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gıda Mühendisi
    Dns değişince ip değişmiyor mu? Denedin mi?!

Yasaklı sitelerden ziyade, güvenilmeyen (ücretsiz) kablosuz ağlar için kullanılır. Örneğin, Alışveriş merk, Havaalanları, Kafeler vb.

Son düzenleme: 26 Temmuz 2011
  5. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Dns değşince Ip değişmiyo ikisi ayrıda senin bu dediğin programı kullanırsam bu evdeki 2 bilgisayar ayrı ayrı modem kullanıyomuş gibi birbirinden ayrı olucak mı _?

Sayfayı Paylaş