İnstadiet ?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve droxia tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. droxia

droxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kız arkadaşım bu ürünü kullanmak istiyor fakat ben önermiyorum hiç bi yerde bi bilgi bulamadım kullananlar hakkında. Zaten kendi sitesindede kandırmaca bazı yazılar gördüm bel ve basenleri erittiğine dair bişeyler yazmışlar fakat yağ yakımının bütün vucuttan gittiğini paylaşmamışlar mesela. Metabolizmayı hızlandırır belki ama yeme düzenini çok iyi ayarlamadıktan ve çok düzenli spor yapmadıktan sonra ne kadar etki edebilir sizce?

2. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Bolgesel kilo vermeyi sagliyor denmesi yine turevleri gibi para tuzagi oldugunu acikliyor bana gore, hani derler ya amerikayi yeniden kesfetmeye gerek yok diye bu isin kurali kitabi belli gerisi fisssss...

Sic Semper Tyrannis

droxia ve Bekci bunu beğendi.
  3. droxia

droxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Katılıyorum bende aynı şekilde metabolizmayı hızlandırır kabulümdür fakat bölgesel yağ vermek nedir ha ayrıca hiç bi yerde bu ürün paylaşılmamış forum siteleri vb. o yüzden kullananların yorumlarınıda bilmiyorsun. Söylüyorum ama umrunda değil hanfendinin oturduğu yerden çay içip kilo verecek aklınca :D

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Simdi birde yeni kremler cikardilar,hap tablet gibi yan etkileride yok,vücudun da neresi yagliysa oraya sürüyorsun 30-60 günlük kürler halinde,uyguladigin bölgedeki yaglari eritiyor,sür kremi orasi erisin...tabiiiiiiiiii YERSEN:):):)

Noralisa, droxia ve Created By Loss bunu beğendi.
  5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    abi onlar sadece yağ eritmiyor. aynı zamanda baklava çıkarıyor. göbeğe sürüyorsun, kolda pazu çıkıyor, bele sürüyorsun, trapezler fırlıyor. bacağa sürüyorsun,sırtta kanat çıkıyor.

droxia ve Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş