İnsanların yanıda durmadan body'den bahsediyorum Durduramıyorum!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Grendel tarafından 2 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    vücut geliştirme sporu başkadır diğer sporlara benzemez basketbolla uğraşan birisi için bir hamburgerin pek bir zararı yoktur ama bizim için diyet döneminde malesef olumsuz etkisi oluyor bunun sebebide doğal yollardan kas geliştirmenin zor olması ama internetde çok video var steroid kullanıp sigara alkol alan uyuşturucu kullanan gençler . Merak etme sen işin doğrusunu öğreniyorsun ama biraz konuşmak yerine sessiz kalmayı denemelisin merak etme bizde senin gibiyiz :))

Grendel bunu beğendi.
  2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ne yap ne et bundan kurtul sporla ilgilisi olmayan insanlara vg sporu konusunda uzun uzun cümlerler kurmak hatta yediklerine içtiklerine karışmak onları sinirlendirir ve giderek senden uzaklaşırlar kalırsın tek başına hatta şöyle yazayım bu kişiler sporcu bile olsa saatlerce sadece vgden bahsetmek sıkar bir süre sonra başka konularda açmak gerekli sohbet ederken örneğin kız arkadaşımda fitnessçıdır ama bazen gereğinden fazla vg konusunu uzatınca sıkıldığını anlıyorum

Grendel bunu beğendi.
  3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Kısaca kendini yanlışları görebilen bir müneccim gibi düşün ama biraz sessiz kal bırak insanlar kendi yanlışlarını kendilerini görsünler senin onları uyarman Rocky'nin dediği gibi insanları kendinden soğutursun

4. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    muthişsin :D bunu hep düşünürdüm acaba yapan varmı diye meger az degilmiş :D dediğin gibi hayvan gibi body yapıcan soran olursada yoo bi gecen yaz 1 haftalıgına yüzdüm o başlasam ohoooo falan diye anlatıcan :D sanki altın genetik gibi :D çok güldüm yaa :D

5. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Aynı sorunu yaşayanlardanım:D

6. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı durum benim başımada geliyor ama kaşınıyorlar. Body yapmaya başladığımdan beri dar giyiniyorum adamlar vücudu görünce soru soruyor. Tam burada film kopuyor. İlk soru ne kadar zamanda yaptın oluyor. Zamanı söyledikten sonra ilaç alıyorsun dimi bırakınca sarkıcak onlar diyor. Bana bu sorular tekrar gelmesin diye bilgimce dilim döndüğüce anlatıyorum bi umut belki o başkasına anlatır tekrar anlatmak zorunda kalmam diye. Bu seferde bende başlicam ama zaman yok lafı geliyor. Haftada 4 saatin yokmu diyorum. İş ya da okul var yorgun oluyorum diyorlar. Bu sefer ben susuyorum. Sanki ben makineyim biz nası yapıyoruz.

7. IPMAN

IPMAN Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    ben işi esprıye vurarak bassederım genelıkle ve uzatmam o yuzden acıkcası espri olsun dıye body konularına gırerım fakat
    bırı kullandıgım tozlara bır bılgısı olmadan abuk subuk konusunca kendımı kaybedıyorum bazen :D

8. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Kahvede otururduk, vg sporuna yeni başladığım dönemler. Çayımı şekersiz içerdim, kahvenin yanında bir tostçu dururdu. Arkadaşlarım oradan tost aldığında, elimde olmayan sebeblerden dolayı, eleştiri yapardım. Gidip evde yesene, tost sağlıksız, vs vs vs. Belli bir zaman böyle gitti, baktım ki çocukların canı iyice sıkıldı artık, vg muhabbeti açtığım gibi suratları değişiyordu. Belli bir zaman sonra bende umursamadım anlatmadım, onlara tavsiyelerde bulunmadım.
    Yukarıda arkadaşın belirttiği, cafeye bar'a falan gittiğimizde herkes alkol içerken ben soda su içiyordum, ama onlara artık karışma faslını kapatmıştım.

Belli bir zaman sonra vücut şekil almaya başladığı andan itibaren, bu sefer onların merağı uyanıyor. Bu sefer sana sorular sormaya başlıyorlar, nasıl oldu ? nasıl yaptın ? senin gibi beslensem bende yapabilir miyim ?
    Bu seferde ben susma hakkımı kullanıyorum. Dene bence çok zevkli oluyor :)

mehmetanil ve Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş