İnsanity Workout ' u Yapıyorum Ama Kilom Sabit.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve robbancs tarafından 17 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. robbancs

robbancs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Fiziksel özelliklerimi yazayım ;

Boy : 1.76
    Kilo : 83 - 84 ( Degişiyor )

Arkadaşlar insanity ' e başlamadan önce kilom 83 ' dü. İnsanity ' i 1.5 haftadır yapıyorum kilom hala 83 . En ufak bir düşme bile olmadı. Karbonhidrat alımını bıraktım , beyaz ekmek hiç tüketmedim. Bana yardımcı olurmusunuz bu yağlardan nasıl kurtulabilirim ?

2. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeş dert ettiğin şeye bak ilk 2 hafta ısınma . Bir nefes al haftada 2 kilo vermeyi mi bekliyordun ? Hem boy kilo oranın çok dengesiz gözükmüyor . Bunun dışında bol bol brokoli ve ıspanak tarzı besinler ye, akşam 7den sonra ağzına lokma alma , bol su iç , çikolotadan fastfooddan uzak dur, en çok yediğin öğün kahvaltı olsun . Azıcık da sabır hadi kolay gelsin

robbancs bunu beğendi.
  3. robbancs

robbancs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13

Ben beslenmeyi hiç umursamadım sadece kardiyo kilo verdirir sandım ama öyle olmuyormuş duh Diyete başladım hadi hayırlısı :eek: . Evet boyumla kilom fazla dengesiz değil öyle yağlar yanlara felan sarkmıyor ama internetten okuduğum kadarıyla kilonun üstüne kas yaparsak çok kötü duruyormuş. Bende 83 ' den 72 ' ye felan düşsem İnsanity ' i bırakıp Body Beast veya P90x'e başlayacağım. Zaten p90x ' i 1.5 ay yaptım. Daha sonra kilonun gitmediğini farkedip insanitye başladım. BESLENME ÇOK ÖNEMLİ . Başlayacak arkadaşlar varsa onlara tavsiyem beslenmeyi sakın umursamamazlık etmesinler .

Son düzenleme: 18 Ekim 2013
  4. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen kardesim kilolu bir vucuda kas eklersen define ve fit bir vucuda sahip olman zorlaşır, bodybeasti öneririm cidden ekipman varsa insanityden sonra , bu arada insanityden sonra karın bölgesini iyice define yapmak ve oblikleri bile ortaya çıkarmak istersen less mills combat veya tapout xt öneririm ultra sıkıştırır bu tip programlar ; )

rsxer bunu beğendi.
  5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sorun antremanda değil , beslenmenizde olabilir.Ayrıca kısa sürede değişim beklemeyin.Zamanla o programlar 3 aylık - 2 aylık rutinler.

6. sezai11

sezai11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende yeni bir programa başlayacağım ama karar veremedim insanity e mi yoksa p90x e mi başlayacağımı . Sizce yeni başlayan birisi hangi programı tercih etmeli ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

7. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    P90xle hem zayiflarsin hem kas kutlesi kazanirsin

8. robbancs

robbancs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    İnsanitye devam ettim 84 ' düm , diyet felan derken şuan 80 kiloyum :) Devamıda gelecek ..

Bu arada ben kas kaybı olmaması için proteine çok dikkat ediyorum ve fazla protein alamadıgım günlerde süt ile birlikte nesquik içiyorum bu yaptığım doğrumu , içinde 7 gr civarında protein var.

Son düzenleme: 28 Ekim 2013
  9. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Tebrikler , bu arada bunu bir çok yerde okudum insanity belki bulk gelişim yapmaz ama aynı zamanda kas kaybı yaşatmaz . Cardio recoveryden hatırlıyorum idman sonrası gün kol ,göğüs, sırtım çok ağrımıştı

10. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Önemli olan verdiğin kilo değil ! yaktığın yağ. 1 haftada 500 gr yağ yakmak mümkün yani hadi suyla berber gitti diyelim 1 ayda 4 kilodan fazla kilo vermek pek sağlıklı değil.

11. robbancs

robbancs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Kastan kaybettiğimi düşünmüyorum çünkü protein diyeti uyguladım yumurta , süt , et felan bunları çok tükettim. Ama ekmeği , tatlıyı , kızartmaları felan bıraktım. Şınav sayımdada büyük bir artış oldu.

12. robbancs

robbancs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merak eden arkadaşlar olabilir insanity ' e devam ediyorum şu anda 3. haftanın yarısındayım ve 4,5 kilo verdim. Kırmızı et , tavuk , yumurta , süt bunları tükettim. Ekmek , şeker , kola , tatlılar ( sütlü şerbetli farketmez ) , salam , sosis , kızartmadan uzak durdum. Şınav sayımda inanılmaz bir artış yaşandı. Bundan 3 ay önce normal şınavda 12 yapamayan biri olarak şuanda 36 tane çekebiliyorum , bunun yanında elmas şınavla 25 yapıyorum. Başlayacak arkadaşlar varsa hiç düşünmeden başlasınlar hem kilo veriyorsunuz hemde kas yapıyorsunuz. Benim karnımda oblikler çıkmaya başladı güzel gidiyor ilerledikçe burdan yazarım.

13. sino_0

sino_0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim merhaba bende yağ yakmak istiyorum kullandığın programı nerden temin ettin banada yazabilirmisin ???

14. robbancs

robbancs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Burdan link vermek yasak galiba profil duvarına atıyorum..

15. actively

actively Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Yurtdisi
    Kilo vermek istiyorsanız benim gibi intermittent fasting ve karbonhidratsiz diyet ile çok hızlı kilo verebilir, kilonuzu muhafaza edebilirsiniz.

Saat 12ve 20 arası yemek yiyeceksiniz (1400-1800 arası en ağırı). Sabah irade güçlü olur sorun olmaz 12ye kadar yememek. 12 -14 arası tek öğün yemek, karbonhidratsız kan şekerini yükselmeyecek, ikinci öğün saat 18-20 arası, yine kan şekeri yükseltmeyecek yiyecekler, yeterli yiyin ki gece acıkmayın.

Yani günde iki kere yenecek, ara öğün yok, bol su içebilirsiniz sabah, gece, öğünlerde aşırıya kaçmadan yeterince, akşamları erken yatmaya bakın, 10-11 arası, çünkü o saatlerde irade güçsüzleşiyor, iştah artabiliyor, o saatlerde yemek yemek size kilo olarak döner, bu bakımdan erken yatıp, erken kalkın. Ben çoğu zaman akşam geç saatlerde acıkmış olarak yattığım zaman bile sabah iştahsız kalkıyorum, bu sanırım herkes için aynı, yani mühim olan geç vakitlerde bir şey atıştırmamak, bunun için erken yatmak en iyi çözüm.

Bu diyetin üç tane zorluluğu var, sabahtan saat 12ye kadar hiç bir şey yememek, saat 8den sonra hiç bir şey yememek, ve k.hidratlı ürünler tüketmemek.
    Ama faydası çok büyük, çok rahat kilo verdiriyor, bunun teknik nedenlerini açıklayamıyacağım burada, ama ingilizce çok kaynak var, yiyecekler için de ducan ya da karatay diyetini okuyabilirsiniz, ancak ben meyva pek tüketmiyorum, tüketsem bile haftada bir günü geçmedi. Şu an ideal kilodayım, meyva da istediğim gibi yiyorum, ama yemeklerle birlikte değil, mesela geç vakitlerde, kan şekerim artsa bile uyuduğum için acıkma krizi yaşamıyorum.

16. sino_0

sino_0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    cok sağol kardeşim

17. robbancs

robbancs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Şuanda 79.2 kiloya kadar indim insanityde 2.aya başladım 2 gündür max antremanlar yapıyorum ve şunu söyleyebilirimki 1.ay hiç bir şeymiş :D Asıl olay 2.ay başlıyor ama 1.ayı tamamlamadan spor geçmişi olmayan biri 2. aydaki videoları hakkını vererek yapamaz. Yukarıdada söylediğim gibi boyum 1.70 şuan kilo 79,2 sizce kaça kadar düşüp ondan sonra karın kasları , oblikler vb. kasları çıkartmalıyım ?

18. robbancs

robbancs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Şu an 78.0 kiloyum. Dediğim gibi 2.aya başladım kilo vermem hızlandı zaten ben bu insanitye 4-5 defa başlayıp yarıda bırakmıştım o yüzden 2.ay fazla zorlamadı. Fotoğraflar çekiyorum , hedef kiloma ( 66,6 ) ulaştığımda yeni bir konu açarım ordan bakarsınız değişime şimdilik sadece burdan güncelleyeceğim..

19. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    insanity çok baba bir cardio programıdır...
    yağ yakımı ve kondüsyon artarken aynı zamanda polimetrik yetenekleri gelişmiş bacaklarınız olur...

20. robbancs

robbancs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Aynen öyle abi gördüğüm en baba cardio programı T25 versiyonu var ama o bile INSANITY kadar olamaz. Bende bu aralar sınav haftasına girdiğim için 2 günlüğüne ara veriyorum cumartesi 2 tane yaparak devam edeceğim. Kilo vermeye devam :)

Sayfayı Paylaş