İnsanity Workout İle İlgili

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve LynFury tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LynFury

LynFury Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben foruma yeni katıldım. Fitnessta da yeniyim. Shaun T'nin İnsanity Workout programına başladım. Sormak istediğim bir kaç şey var.

Öncelikle
    Yaşım 17
    Boyum 1.69
    Kilom 59

Göbeğimde ve göğüs bölgemde yağlanma olduğunu ve kötü göründüğünü fark edince spor yapmaya karar verdim ve insanity workout'u buldum. Şuan 5.günü bitirdim gayet iyi gidiyorum.Ama kafam şuna takıldı. Benim biraz yağ yakıp biraz da kasları geliştirmem gerekiyor. Hangi besin türüne ağırlık vermem gerek? Protein mi ? Bir de antrenmandan sonra enerji içeceği hariç neler yemem gerek. Olan kaslarımında gitmesinden korkuyorum. Kas yıkımını engellemek için bal ye falan gibi yazılar okudum ama bi sormak istedim. Cevap verirseniz çok sevinirim :confused:

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Evet ihtiyacın olan protein :) Sitede beslenme üzerine bir sürü yazı var okursan cevabını bulacaksın :)

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/antrenman-bodybuilding-ve-fitness/insanity-workout-53481.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş