İnsanity Sonrası Beslenme Tavsiyesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Clean tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar yaşım 17 boy 176 kilo 79-80 ( bugün tartılacağım ) insanity yapıyorum bugün 4.günümdü oda sona erdi.Benim sıkıntım antrenmandan hemen sonra ne tüketmeliyim gerçekten çok sıkıntıdayım başladığımdan beri saçma saçma şeyler yedim bi bitter yedim sonra ton balığı çökelek felan denedim ama tam anlamıyla doğru yaptığıma inanmadığım için size danışmak istedim şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar iyi sporlar....

2. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Amacim kesinlikle flood degil ama gercekten yardima ihtiyacim var..

3. ProfoZepp

ProfoZepp Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba Clean;
    Insanity antrenmanini günün hangi saati yaptiğini belirtirsen daha çok yardimci olabiliriz. bu antrenman kilo vermeye yonelik olduğu için amacinin kilo vermek olduğunu varsayiyorum. Bu antrenmani geç saatte yapiyorsan bir şey yemeni onermiyorum. Ben gece yatmadan once yapiyorum hiç bir şey yemiyorum. 1 adet meyva olabilir 1 kase tam yağli ya da yarim yagli yogurt olabilir ya da 4,5 yemek kasigi yulaf ezmesini suyla yiyebilirsin veya 1 adet salatalik. Tabiki bunlardan sadece birini seçmelisin. Kesinlikle cikolata abur cubur yememelisin 40 dakikalik antrenmani boşuna yapmiş olursun diye düşunuyorum. insanity e baslamadan once de limonlu yeşil cay içip yaklasik 20 dakika kadar bekledikten sonra başlamani oneriyorum. Yatmadan oncede bir buyuk bardak su içmek vucudunun calismasina yardimci olur. Gerdirme hareketlerinide yavasca yap sakatlanmalara karsi umarim yardimci olabilmisimdir. Saglikli gunler dilerim

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ProfoZepp

ProfoZepp Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13

5. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum antrenmana saat 3 gibi başlıyorum okulda 12.20 gibi yemeğimi yiyorum eve 2.45 gibi geliyorum 1 bardak su içip başlıyorum ondan sonrada akşam yemeğine kadar beklememimi önerirsiniz yoksa arada bir şey yememi mi tekrardan çok teşekkür ederim.

ProfoZepp bunu beğendi.
  6. ProfoZepp

ProfoZepp Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Idmandan sonra mutlaka besleyici bir seyler yemelisiniz yoksa yorgun ve bitkin duser ertesi gun ki idmandan verim alamazsiniz o gun yemek olarak ne var ise sebze, tavuk çorba 1 dilim bugday ekmegiyle yiyebilirsiniz eger ögunde karbonhidrat var ise ekmek yemeyin karbonhidratida cok az tuketin kendinizi bazi yiyeceklerden soyutlamayin. Sadece proteinle de beslenmeyin pişmis yağ tuz ve şeker kullanmayin bu ihtiyaclarinizi yiyeceklerden karşilarsiniz. Salatalariniza zeytinyag kullanabilirsiniz limonla birlikte cok lezzetli olur bilirsiniz. Idmandan hemen sonra duşa girmeyin vucudunuzun sogumasini bekleyin teriniz kuruduktan sonra girin aksi halde hemen girerseniz duştan sonra terlemeye devam edersiniz. Aksam 7 den sonra da birsey yemeyiniz bunlar tavsiyedir denenmiş şeylerdir sizde etkileri az veya çok olarak gorulebilir

Clean bunu beğendi.
  7. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Çok teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için yüksek karbo almadığım sürece ne varsa yiyeceğim yanlış anlamadıysam :) tekrardan teşekkür ederim.

8. ProfoZepp

ProfoZepp Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Rica ederim Clean. Elimden geldiğince bilgimin tecrübelerimin yettiği yere kadar yardımcı olmaya çalışırım. Fazla kilonuz olmadığı için bulgur pilavı rahatlıkla yiyebilirsiniz fakat antrenmandan en az 2 saat önce olması ve fazla yememek şartı ile. Benden daha bilgili arkadaşlarımızda elbette ki vardır onlarda tecrübelerini fikirlerini paylaşırsa daha güzel şeyler de çıkabilir ortaya bende bir yandan insanity yapıyorum biraz kilo aldım profil fotoğrafımdaki gibi değilim. Bu yaz nasipse düğünüm var. Kilo vermeye devam ediyorum Diz kapaklarım ağrıyor biraz ama yine de yapıyorum. Siz 60 günlük programda hergün antrenman yapıyormusunuz?

Clean bunu beğendi.
  9. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Gayet guzel anlatiyorsunuz cok tesekkur ediyorum bugune kadar ki yardimlarinizdan dolayi gecmis olsun dizinizde ki rahatsizlik cok ciddi deildir umarim :(
    :)yaptgim antrenman haftada 1 gun off var diger gunler farkli farkli antrenmanlar var.Isterseniz pc ye gectigimde ozelden indirme linklerini atabilirim.

ProfoZepp bunu beğendi.
  10. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    insanity warkout türkçesi çılgın egzersiz programıdır ilk hafta hamlık atmadır ve ağrılar sakatlıklar geçireceksin
    2 hafta alışma
    3 cü hafta düzen
    4 cü şekillenme felan diye gidiyor
    ben 1 kez bitirdim ve yeniden başladım ve suan 15 ci gündeyim

düzenim ise şu çok zorlu bi şekilde yapıyorum bünyeyi aşıyor hatta arada bir bayılma kusma gerceklesiyor şekerim düşüyor elmayla düzeltiyorum artık her aksam elma yiyorum yoksa bayılıyorum anlamadım bende

haftada 4 kez fitness gidiyorum akşam ymeeginden sonra hergün insanity yaparım

kısaca hergün insanity haftada 4 gün fitnes yapıyorum

insanity den sonra kesinlikle elma ve portakal ye cogu kisi yağ yakımını havaşlatır fruktoz v.b der ama abartmadan yiceksin çoğu zarar azı karar da diyebiliriz insanity warkout yapmaya az kaldıgında anca yapasım yok v.b şeyler olur kafamda geçiktirme yaparım ama ona yenilmem derim yapim bitsin yarını düşünüp hemen acarım videomu halımı sererim yaparım haraketleri eksiksik yapmaya özen göster ben ilk günlerde 2 dakkada yorulurdum artık dinlenmiyorum hamlık gitti ve okadar cok ter atıyorumki artık kıyafetlerim terlenmesindiye cıplak yapıyorum :D hergün kıyafet değişmez sonucta hergün banyo yapmak zorunda kalıyorum hem fitness de hem insanityden sonra

kendime haftada 2 kez yemeklerde hile belirlerim 1 dondurma 2 Etinin çikolatalı büskivisi var onu yerim

kısaca böyle bu arada of gününde dinlenmeyi unutma arada bir rahatsızlık geçirirsen of günü 2 günde uzatabilirsin sonucta bi antreman 500 ila 1000 kalori arası pek birşey kaybetmezsin

ProfoZepp ve Clean bunu beğendi.
  11. ProfoZepp

ProfoZepp Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Sağolun iyi dilekleriniz için.
    bende mevcut videolar sadece ingilizce ama anlıyacak kadar ingilizce var Allahtan :) bence dil bilmeye ihtiyaç yok gibi taklit etmek yeterli :)

Clean bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş