İnsan Neden Mutsuz Olur?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HergeleSefa tarafından 3 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Evet arkadaşlar insan neden mutsuz olur? İlk önce kendi düşüncemi paylaşiyim... Sevdiğimden ayrılalı 4 ay oldu arkadaşlarıyla benim aramda seçim yapmasını söylemiştim arkadaş kalıcıdır sevgili geçicidir dedi onun bi arkadaşı oda aynısını söyledi tamam dedim ayrıldık. 2 gün önce tekrar mesaj attı şuan demiyorum ileride tekrar olmaz mı benim hayallerim seninle felan hayır dedim çünkü arkadaşlarıyla hatası 3 kere olmuştu 3 kere affettim artık olmaz iyi mi yapıyorum bilmiyorum.
    2 yıldır çıkıyorduk abisi de biliyordu kuzenleri felan olmadı yapamadık. Unuttuğumu sanıyordum ama o mesajla geri hatırladım MUTSUZUM :'(

2. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarıyla ne yapıyor bilmiyorum. Ama soru hatalı cevap zaten hatalı. Sevgili geçicidir demiş. Sonrada ilerde tekrar deniyelim demiş ilersi için hayallerim seninle demiş. Çelişmiyormu dedikleri. Senden daha kötü durumdayım eski kız arkadaşımın bana yapmadığı kalmadı ayrıldıktan bir gün sonra biriyle çıktı gözümün önünde onunla el ele tutuştu güldü eğlendi bana tekrar döndü olmaz dedim. bekliyeceğim dedi. Dediği günün akşamı başka biriyle takılmaya başladı. onunla çıktı. Unutamadım ama geri dönmüyorumda unutmayı bekliyorum. Acımı çekiyorum sporumu yapıyorum sigaramı içiyorum. Deniyorum. Sende unut ip koptuktan sonra tekrar bağlarsın ama elini koyduğunda o düğüm seni rahatsız eder.

3. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    2 yıl fazla bile. bence yeni bir sevgili bul. ne kadar çok kız tanırsan kendine uygun kişiyi bulma şansın o kadar artar.

Rinkushichi bunu beğendi.
  4. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    yazmayı unutmusum zaten öncedende ayrılmıştık o zamanda baskasıyla çıkmıştı şuanda çıkmış olabilir bilmiyorum... çok kötü bir durum

5. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    unutmaya çalış cidden geçer zamanla aynı durumdayız neredeyse.

6. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    mecbur geçecek bidaha onunla çıkarsam arkadaşlarım dövecek beni cidden o derece

7. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    insan neden mutsuz olur diye sormuşsun benim düşüncem insan elindekiyle yetinmeyip haline şükretmez hep daha fazlasını isterse ve de elde edemezse sürekli mutsuz olur

Rinkushichi bunu beğendi.
  8. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    bir çok sebep var ama ben hayalllerini gerçekleştiremediği zaman yıkılmak en çok koyar diyorum

Sayfayı Paylaş