İnsanı Katil Yapma Potansiyelli Meşhur Cümle

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Serhats tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

oda bir garip

2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Serhat dediğin doğru tabiki sağlıklı olmak iyidir...İyi fizikli bir Tarkan'mı çelimsiz Tarkan'mı tabiki iyi fizikli Tarkan ama çelimsiz Tarkan'mı Kaslı Kemal sunal mı tabi ki çelimsiz Tarkan...Yani senin iyi fizikli olman seni kendine göre iyi yapar ama başkasıyla kıyaslarsan işler değişir..
    Tabi ki karizma vb şeylerde çok önemli ancak eğri oturup doğru konuşun nasıl ki kaslı olunca insanlar bizi kıskanıyor diyorsanız ki konu bu zaten sizde aynı duruma düşüyorsunuz yakışıklı insanları kıskanıyor gibi oluyorsunuz Liselerde üniversitelerde emin ol sadece yakışıklı ol bitti uzatmaya gerek yok tercih sebebi...

Bu kişilere yüzleriyle ünlü sevgili dostum...Allah yaratmış maşallah demek lazım....Yani bakıyorum Amerikan güreşlerinde bile kızlar yakışıklı olan güreşçiye yöneliyorlar...
    Brad pitt o resimde çelimsizdi leonardo da öyel sawyerde kas yok görüyorsun kıvanç tatlıtuğda manken vücudu.....Bende spor yapıyorum ama bu sporu yapınca kız arkadaş sayınız artacak diye uman varsa ummasın...

3. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    benim kastettiğim bu değildi sporu zaten kız için yapmıyoruz demeye calıstıgım bu adamları bu kadar tercih edilen kılan etken oynadıkları rollerdir.sende haklısın adamlarda tip var ama bu resimlerin cogu photoshoptan gecmis aynı olay bayanlardada gecerli bir megan fox, içimiz gidiyor ama sade resmini gordum sahsen igrenc suratında kraterler olan bir hatun kendisi fakat film afişlerinde dergi kapaklarında gorunce işin boyutu degisiyor.ha bu adamlar kıskanılır kabul ederim sahsen ben kıskanmıyorum ama aynı ortamda olsaydık kıskanırdım o ayrı.yukarda örnek verdigim kisi robert pattinson mesela cok tipsiz vitaminsiz bir eleman ama son zamanlarda kızlar hayran bundada cıkıs yaptıgı rolün büyük payı var kastetmek istedigim buydu

okaaan bunu beğendi.
  4. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Serhat tabi yanlış anlamışım anladım dediğine katılıyorum....
    Cinsiyetlerin sırları diye bir belgesel var istersen özelden link verebilirim orada kel bir adam var kızlara soruyorlar kimse beğenmiyor ertesi gün adama takım elbise giydiriyorlar kendine güvenen bir duruş verdiriyorlar kadınların davranışları değişiyor...

Yani sana katılıyorum o konuda haklısın...O adamı ver inşaata karizmamı kalır..

Serhats bunu beğendi.
  5. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    özelden linki alayım cok merak ettim :). yani bence erkekte karizma>güzellik tabi kızdan kıza degisir ama su ana kadar rastladıgım butun kızlar bunu soyledi :p

6. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Senin o rastladığın kızlar brad piti görürsün bayılmazsa adam değilim....
    Okulda bir çocuk vardı hakikaten yiğidi öldür hakkını yeme harbiden 10 numara çocuktu kız arkadaşıda muhteşemdi çok dikkat çekiyorlardı öyle diyeyim bakıyorsun kız olsun erkek olsun çocuğun tipsiz olduğunu kanıtlamaya çalışıyorlardı çoçuğun topluğumu kalmadı kadın satıcısımı demediler neler neler ...
    Ama bir ara o çocuğun bu kızlardan birine bakışını yakaladım yukarıda Allah var kızın bir bayılmadığı kaldı kızardı bozardı falan sonrada nasıl baktı diye 2 yıl boyunca hava attı hani tipsizdi hani toptu...Bilirsin dostum insanlar böyle..
    Siteye girin http://www.frmsanal.com/belgeseller/9673-secret-sexs-cinsiyetlerin-sirlari-3-vcd/

Serhats bunu beğendi.
  7. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ya heralde birad piti begenmeyen kızın alnını karıslarım :D o zaman biz ölmüsüz de aglayanımız yok

8. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar da değil serhat eğer bir kız ben bratt piti beğenirim derse sende dersin ki bende adriana limayı beğenirim sonuçta herkes brad pitt değil ama herkeste adriana lima değil öyle kimse kimseye şekil yapamaz sonuçta sende yakışıklısındır kendine güven meselesi çok yakışıklı olup kız arkadaşı olmayanlarda var çekingen aksine yakışıklı olmayıp çok kız arkadaşı olanda var karizması için değil tabi ki girişken yüzsüz falan bilirsin Amerikalılar gibi....
    Nasıl örneğin bir İstanbul Taksime çık yoldan geçen kadınların %50si sana çekici geliyorsa aynısı kadınlar içinde geçerli bir erkeği, kadınında erkekğinde beğenmesi için çok yakışıklı olması lazım ama bize orta gelen erkek kadına yakışıklı gelir kadınlar içinde aynı...Ama çok yakışıklı yada güzelse herkes onu güzel bulur...
    Yani Kıvanç tatlıtuğ yakışıklıdır bu evrenseldir ama bana mustafa sandal yakışıklı gelmiyor ama kızlar yakışıklı bulur çünkü o erkekler aleminde orta tiptedir...
    Kadınlarda da Adriana lima güzeldir evrenseldir ama Hadise dersen kızlar güzel bulmaz orta tip derler ama erkekler güzel vede çekiciğ bulur....Zamanında bilimsel yzılardan incelediğim konular tabi artık umrumda bile değil daha gençken farklı tabi...

Son düzenleme: 16 Şubat 2010
  9. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    evet yüzsüzlük bazen olumlu etkiliyor , konu baya dısarı cıktı :D

10. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Kas ya büyür yada kullanılmıyorsa küçülür ama kas sarkması diye bir şeyde yok değil yani tamam belki 40 yaşında olmaz ama 60-65 + da mutlaka o etlerde sarkacak az olanında sarkacak çok olanında sarkacak doğanın kuralı bu ama çok olanın elbette daha kötü gözükecek ama kötü bir görüntüyü kabul etmiyorsak bu sporu elden ayaktan düşene kadar yapıcaz arkadaşlar ayrıca beslenme alışkanlığımızı sporumuzun dozunun azaltmaya başladığımız anda değiştirmeli ve belli bir diyetin içine girmeliyiz yoksa bu işin sonu acı oluyor temel felsefe gençken dinçken vg değil herzaman vg yapıcaz işte o zaman 60 yaşındada plajda gözler sende olacak bu işin kuralı bu.

11. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın mustafa sonuçta bir beslenme alışkanlığı oluyor birden bırakıncada yemeye devam yağlanıyorsunuz yani kasın üzerindeki yağ sarkıyor ama bence steroidten şişmiş vücutta sarkabilir....kas küçülür sarkmaz küçülür burası kesin heleki fitness tarzı yada naturel çalışıyorsanız korkmayın ben çeşitli kişiler görüyorum adamlar 1 antrenman yapıyorsa 10 besleniyor yuvarlak bir görüntü oluşuyor yanaklar tombul olmuş falan işte o kişiler sporu bırakınca hızla kilo alıyorlar çok arkadaşım o duruma düştü...

Sayfayı Paylaş