İnsanı Katil Yapma Potansiyelli Meşhur Cümle

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Serhats tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yaşlanınca sarkacak.

bu ne abi bu türk milletinde anlayamadım gitti kime gitsen

"ooo oglum .... yemisin sen 40 yaşına gelde sarksın o gögüsler ehehe"

gibisinden bu kasın sarkması tıbben imkansız değilmi, insanlara anlatmaktan dilimde tüy bitti herkezmi cahil, herkez mi önyargılı bu spora karşı yada biliyolarda çekememezlikmi var?

tabu olmuş artık millette

2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    tek kelime çekememezlik kıskançlık var bir ortama girince dikkat çeken %90 sen olacağından bu yüzden herkes bi laf söyler açıklasanda anlamazlar. gram bilgisi olmayan insanoğlu laf çıkarır öyle yayılır. üniversitedeyken bile beni gören başlıyodu zaten başlayanlara laf yok ama kendine güvenemeyipde yapamayacağından hürafeler uyfuran insanlar dayaklık.

3. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Serhat dostum düşündüğün şeye bak o yaşlarda asıl spor yapmayan insanların orası burası sarkar bu arada orada kastedilen grup yoğun steroid kullanan gruptur kas sarkmaz üzrindeki yağ sarkar zaten kas çalışmazsan küçülür bu kadar....ayrıca başkaları için mi antrenman yapacaksın sen ben çok sevdiğim bir işi yapayım 50 yaşında öleyim ya sen spor yapıyorsan bilinçlisin ve özelsin demektir ve bu tarz şeyleri hiç umursamaman lazım...
    Ben bir ara bayağı bir yapılanmıştım sonra ara verdim boks çalıştım zayıfladım kaslar gitti bu konuda emin olabilirsin yani çalışmazsan kasların küçülür sadece bu..

zoparrat bunu beğendi.
  4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Beni daha çok sinirlendiren şu laf sen o kadar gidiyorsun niye o disko kapılarındaki badigartlar gibi olmadın? Ben senin kadar gitsem senin aldığın supplementleri alsam benchde 160 basardım kollarım çoktan 50 nin üzerinde olmuştu. Sen beceremiyorsun bırak bence yüzmeye git.

5. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

bu benim başımada bir kere gelmişti.bunu genellikle protein tozlarını ve amino asitleri steroid sanan kişiler diyor onları doping zannedip kendileri aldıkları takdirde 1 haftada şişeceklerini sanan kişiler orasıda ayrı mevzu tabi ama daha çok sinirlendiğim insanların uğraştığın bu işe saygı duymaması spor diyemiycem cunku gunun her saati kendinizi geliştirmek adına geçiyor bilimum antreman, beslenme vs. vs. bizim salonda yarışmaya katılmış büyüklerimiz var kürlü yada kürsüz sonucta o adam evde oturarak öyle olmadı bu bir gerçek.

akabinde başka birinin konuşmasını duyuyorum şöyle bir konuşma geçiyor, aynen aktarıyorum;

"Gerek yok oglum çok iğrenç böyle kızlar begenmiyor"

-Senin ne işin var burda o zaman sen napmaya geldin.biliyorum içten içe yanıyor oda öyle olmak istiyor ama biliyor olamayacağını dil uzatıp duruyor.tek yapabileceği bu

-kızlar için mi spor yapıyosun o adam kızlar içinmi yapmış bu sporu kendi çin yapmış, ha şöyle bi durum vardır ki o kızlar begenmez dedigin adam senin rüyalarındaki kızları goturmustur coktan sen bik bik bik konusurken orası ayrı.

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Oyle bir bgeniyorlar ki....

takma dostum kafaya, bunların hepsi cekememezlikten kaynaklanıyor....

ÇTN bunu beğendi.
  7. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    ben anlatmıyorum direk evet haklısın bi bıraksam patates gibi olcam diyorum gögüsler büyük diyenlere falan direk Hepimizin istedigi bu degilmi diyorum:D(Bayan arkadaşlar yanlış anlamasın)kendi dayım bile bi bıraksan vücud salıcak falan diyo ahaha buzluktaki et sanki bırakınca güneşten salıyo kaslar sönüyo hesabı hiç ugrasmama yolu iyi dogrusunu anlatmıyorum artık aynen bırakıp ölenler bile var dedigim oluyo bazen ahahaha çivi çiviyi söker misali:)...

8. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Off tam konunun üstüne basmışsın.. ben mümkün oldukça öyle gerizekalılardan uzak durmaya çalışıyorum body salonunda body yapan adam bile bunu diyor, kendiside bu sporu yaparken neden diyebilir ? kıskanç olduğu için karşısındakinin morelini çökertmak için dalga geçerek senin vücudum ilerde sarkacak ama benim ezik vücudum ilerde sarkmayacak çok mutluyumm düşüncesiyle.. neyse ya

9. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çok rahatsız edici oluyo bazen böyle isyanlara geliyorum çata çuta kafalarını kırasım geliyor

10. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    aynen cekememezlik , kıskanclık . Başka bişe degil inanın .

11. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Ben onları laf dalışında çok fena eziyorum ama bazılarına bakıyorum, göbek önde 20 metre karelik ikea evleri gibi, 2 kol gösterici poz veriyorum :D sonrada adamın göbeğine bakıyorum. 2dk. sonra o kollar hemen göbeği gizlemek için bağlanır zaten. İçimden ne kahkalar attığımı duylasar bir daha yanıma gelemezler. Ama bazılarıda var adamın kendi vücudu kötü bunu kabullenmiş ve yardım arıyor. Tabii oda her ön yargılı insan gibi gelmiş bana saçma saçma sorular soruyor. Onlara yardımcı olurum dilimde tüy bitene kadar da anlatırım. O laflarını söyleyenler kendine güvensiz, bir işi yapamayacak kadar tembel ve vasıfsız aciz insanlar. Onlarla laf dalaşına bile girmeyin bırakın kendi acizliklerinde boğulsunlar. Ben artık sadece gülüyorum ve hiç bir şey demiyorum onlara.

Bunu yaparsan onları haklı çıkarırsın. Gerçekleri kaldıramadı böyle yaptı derler. ;)

Son düzenleme: 17 Aralık 2009
  12. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Gene bu forumda okumustum. Naturel body nin tek zararlı yanı karsındakinin morelini bozman. Bunun icin adam sana her turlu suikast saldırıyı yapıyor. Cunku gunumuzde yakısıklı bi tipten cok guzel bi vucut gecerlı kızlar ıcın.

13. Leadri

Leadri Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Grafik
    Yer:
    Trabzon
    geçen gün büyük bir istek ve azimle salona gidiyorum arkadaşlar.. neyse sokakta uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımla karsılastım bana ; bildim bileli spor yapıyosun hiçbişe yok sende (bi yandan da göbeğini okşuyor bende bıraktım başlıycam tekrar şu yağları kasa çevircem diye) gibi bi cümle kullandı. bu arada olayın handikapı üzerimde kazak ve vücüdumun görünmesini imkansız hale getiren bir mont var.. ben gelişiyorum zaten kimsenin pohpohlamasına ihtiyacım felan yok ama.. şimdi sporu bi kenara bırakıp insanların psikolojisini incelemeye başladım diyebilirim.. çok var çünkü çevremde, siz de bahsetmişsiniz zaten, neyse ben olayı kıskançlığa bağlıyorum emin olun bu şekilde..

saygılar...

14. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    günümüzde insanların çoğu başkasının başarısını sindiremiyor, onun başarılarının üstünü örtmeye, başarı olarak görmemeye, göstertmemeye çalışıyor ki kendisinden üstün duruma geçmesin. Bence bunlar psikolojik olarak sorunlu insanlar.. ben şahsen birisini görürsem çok iyi olmasa bile ona vayy bomba olmuşsun.. aynen devam vs.. diyerek moral veriyorum.. bu konu hakkında çok uzun yazabilirim birton örnek verebilirim.. 8 senede çok şey gördüm fakat.. gerek yok..

Setenay, jarhead, zigbog ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  15. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Ben zayıfladığım ve çok çok az kas yaptığım için bile tepki görüyorum. Neymiş efendim bu kadar zayıflanmazmış. Şimdi hacim çalışıyorum ve tepkiler çirkinleşmeye başladı. İstiyorsanız sizde çalışın sizinde olsun. Bende "bir zamanlar göbekliydim, seneye beni gördüdüğünüzde iyice ağlarsınız sonra. Kendinizi kandırmayın. birşeyler yapmaya çalışın" diyorum. Çok acımasızım sanırım =) ama hakediyorlar ne yapayım.

Berkthagar bunu beğendi.
  16. kevin

kevin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Birde şey diyorlar genelde bu tabi biraz daha kültürlü olan kesim :)olm fight club izledim orada bi adam vardı oda body yapmış sonra 40 50 yaşında memeleri çıkmıştı ilaç falan alıyormuş vitamin o bu..Sende öyle olmayasın bak ? gibisinden şeyler duyuyorum :lol:

17. yeliz35

yeliz35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    beni katil edecek cümle ise şu ; "Bence bayanlara kas yakışmıyor.Erkek gibi oluyorlar. Abartı bence .." çok duyuyorum ve sinirimi bozuyor.:Q

muscled_girl bunu beğendi.
  18. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Kas yakışmıyor diyerek genelleme yapmak yanlış ama ronnie gibi bir kadında bence hoş olmuyor. Senin avatarındaki bayan resmi bence iyi. Ama işi sakal traşı olma noktasına getirmek cidden aşırıya kaçıyor ve kötü duruyor:D

19. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul

leadri bu dedigin olay bu aralar nedense başıma cok geliyo bunu yapan adamda direk hocam sakayla karısık bi hali varda beni hep aynı insanla kıyaslıyo ve sunu farkettim ciddi anlamda motivemi düsürüyo benim bu yüzden salon'u bırakıcam sanırım bu h.sonu aylardır gittigim salon'umu bırakıp yeni bi salon'a başlıcam başladıgım salondada yeni aldıgım bir kararla kimseyle sohbet muhabbet etmeyi düsünmüyorum iyi aksamlar hayırlı geceler diyip cıkarım insanları anlamak mümkün degil.Birşey soruyorum aldıgım cevap ''öyle hemen her soruyu söylersek herşeyi ögrenirsin basımıza uzman mı olucaksın biraz ugrasıcan kasılıcan'' öh dedim bunu bana hoca diye başımda duran adam söylüyor ben böyle birinden ne ögrenebilirim ki zaten?...

ben dexter'ın dedigine katılıyorum iyide olsa kötüde olsa insanlara iyi yorum yapmaktan zarar gelmez hatta iyi olmasa bile kalp kırmamak lazım sonuçta her aksam geliyo emek harcıyo bunlarıda hatırlatmak lazım motive bu işte bana göre cok ama cok önemli zaten yeterli samimiyet varsa adam gibi eksikler söylenir yardımcı olunur bana göre...

20. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Aynen ben kadının kaslısına bayılırım 1 kere canlı gordum zencı sultanahmet te tramway yolunun orda karsıdan gelıyordu 44 cm falan vardı kolları ve super define vucut body gıymıstı belı de acık kasları cıkmıstı herkez resmınını cekıyordu kadının cok hostu. Sunu soylıyebılırımkı Madonna dan sonra 2 inci gordugum en seksıydı.

Sayfayı Paylaş