İngilizceye Çeviri (YARDIM)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve CYBER_COUNTER tarafından 7 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Slm arkadaşlar. Ben www.nerition.com dan supplement sipariş etmiştim. Bugün geldi. Ama bu sefer koliyi biraz hırpalamışlar. Protein tozu sanki 2-3 gr. dökülmüş gibiydi. Sonuçta netritiondakilere paketi daha sağlam yapmaları için bir msj yollamak istiyorum. Acaba yabancı dili iyi olanlar bana aşağıdaki msj ingilizceye çevirebilir mi? :?:

Şimdiden teşekkürler

KONU: Hasarlı Koli

METİN:
    Merhaba sitenizden 5.6.2006 tarihinde sipariş verdiğim ürünler bugün elime ulaştı. Ancak "kullanım konusunda sorun olmamakla birlikte", bu sefer gelen koli biraz hasar almış ve protein tozu 2-3 gr. taşmış. Bu sebeple sizlerden küçük bir ricam var. Bundan sonra siparşleri biraz daha sağlam bir şekilde pakatlersaniz sevinirim.

Saygılarımla

2. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    al arkadaşım , bu işini görür

Subject: Damaged Packet

For Whom Concerned,
    I got the things which i had ordered at 05/06/2006 from your web site.There is no problem with using the product but this time some parts of the packet were damaged and protein powder had overflowed some.Because of this case , i suggest you that that it would be better if you pack up the orders more carefully.
    Yours respectfully,
    Cyber_Counter (buraya adını yaz)

3. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul

Anaaa :D sağol hocam ALLAH RAZI OLSUN.

NOT:
    Cevap gelice de bir bakarsın zahmet olmazsa :)

4. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Bugün baktım cevap gelmiş bir ara bunu da tercüme edersen sevinirim. Sanırım bana birşey soruyor.

Hello, Thank you for writing. I am sorry to hear about the condition of your package that you received from Netrition.com.If you could you please tell me which product was damaged, I may be better able to assist you. Thank you for choosing Netrition.com. We appreciate your business! Best Regards,

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ne getirttin.ne kadara.çabuk gelmiş güle güle kullan yarasın ;)

6. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Dostum bu adamlar çok iyi çalışıyor.Paso hava torbasıyla korumaya almışlar.Bizim işgüzar gümrükçüler açıp kontrol etmişlerdir.Ben o sorunu şu şekilde yaşadım kutunun kullanılmadığına dair kapağındaki koruma kağıdı yırtılmıştı.Başka bir forumda tartıştık konuyu orada şu sonuca vardık.Gümrükçüler kontrol için açıp tadına bakıyor.Yerleştirirken aynı özen gösterilmiyor.Bu yüzden dağınık gibi.Ama kargo ile gelen (fedex ups )inan çok iyi geliyor çünkü şirket her adımda malı kontrol ediyor.Tahminim bundan.ben bu tip şirketlere sorun çıkarmama taraftarıyım.Zaten binbir güçlükle geliyor isminizi kara listeye aldırmayın bence.Problemli müşteri ile pek muhatap olmak istemezler.Ben bu şirketlerle türk usulü muhabbete girdim.İngilizce mail attım.Sürekli sizden alışveriş yapıyorum bi hayrırınızı görmedim yokmu t-shirt shaker bottle gönderin şeklinde aynen gönderdiler. :idea: Yani şirket bence gayet ciddi ve özenli.

7. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    hangi ürün paketinin arızalı olduğunu bizi arayıp bildirirsen daha iyi yardımcı olabilirim şeklinde bişeyler yazmış sanırım.

8. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    slm, gecenlerde benim order da geldiginde kutu acilmisti, zaten gumruk bir band yapistirmis acildigina dair, cyber adamlar bizden bu sekilde bir urun aldiginiz icin uzgun oldugunu belirtmis, hangi urun oldugunu belirtirseniz daha iyi yardimci olurum gibisinden bir yazi yazmislar, sonunda da her amerikan firmasi gibi, tesekkur edip, noktalamislar...cyber ben den sana tavsiye, onlara bu urunu onlara gondermenin senin icin masrafli olacagini belirt, bu hatalarindan dolayi bir sonraki alisverisin icin yuzde 20 indirim kuponu iste, muhtemelen alirsin...

9. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    ancak baktım kusura bakma
    hemen çevireyim
    Hello, Thank you for writing. I am sorry to hear about the condition of your package that you received from Netrition.com.If you could you please tell me which product was damaged, I may be better able to assist you. Thank you for choosing Netrition.com. We appreciate your business! Best Regards,

merhabalar,yazdıgınız için teşekkür ederim.Netr....com dan aldığınız kolinizin durumuyla ilgili duyduklarımdan dolayı üzgünüm.Eğer bana hangi ürünlerin zarar gördüğünü söylerseniz,size daha iyisini sağlayabilirim.Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.En iyi dileklerimle

10. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle tekrar teşekkürler yiit :)

Sana zahmet bir de şunu çevirirsen sevinirim.

Tekrar merhaba.
    Öncelikle hızlı cevabınızdan ve ilginizden dolayı teşekkür ederim.
    Konuya gelince; aldiğım NOW marka 5 lbs lik protein tozu biraz hasarlı idi. Kullanım konusunda daha önce de söylediğim gibi bir sorun yok. En fazla 2-3 gr. kayıp olmuş. Ama sunu da belirteyim ki daha büyük bir hasar olsa ve ürünü sizlere geri yollamam gerekse, bu bana çok pahalıya mal olur ve ürün elimde kalır. Lütfen Amerika- Türkiye arasındaki mesafeyi hesaba katarak biraz daha kalın bir koli kullanın lütfen :)

Bunun dışında gördüğüm en kalıteli firmalardan biri olduğunuzu söylemek isterim. Ok kadar ki; İleride bir şampiyonluk alırsam sizlerin reklamını bedavaya yaparım:)

SAYGILARIMLA
    xxx

11. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Yok hocam öyle kara ilste, kızma falan yok. :D ALLAH korusun. Sadece şimdiden söyleyeyim ki ileride daha büyük bir sorun olmasın dedim. Bir de gümrükten kontrol dediğin gibi olabilirdi ama bu UPS de ilgili böl. "transit" diyor + kontrol edildi diye bant yok üstünde.

12. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Aslında iyi fikir ama zaten Türkiye ye göre ucuza mal oluyor. Utanırım şimdi %20 indirim falan :D Boşver :)

13. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cyber bosver sen tr de ki fiyatini sen benim dedigimi bir dene muhtemelen, bir sonuc alirsin...onlarin uzerine gitmezsen zaten sen ne kadar tavsiyede bulunursan bulun bildiklerini yapacaklardir, ben sana bu isin mantigini soyluyorum, bu adamlarin calisma mantigi budur...ben de bu siteden animal pak (44 lluk) aldim, urunden eger memnun kalmazsaniz 30 gun icinde geri gonderebilirsiniz diyor, bakalim deniyoruz, pek de bi faydasini goremedim son 3 gundur, eger kalmazsam siteye mail atip urunu karsidan odemeli olarak onlara geri gondericem ve parami baska urun icin kullanicam :) , o kadar para verdik kardesim, :D

14. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    ok bakarız :)

15. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle tekrar teşekkürler yiit :)

Sana zahmet bir de şunu çevirirsen sevinirim.

Tekrar merhaba.
    Konuya gelince; aldiğım NOW marka 5 lbs lik protein tozu biraz hasarlı idi. Kullanım konusunda daha önce de söylediğim gibi bir sorun yok. En fazla 2-3 gr. kayıp olmuş. Ama sunu da belirteyim ki daha büyük bir hasar olsa ve ürünü sizlere geri yollamam gerekse, bu bana çok pahalıya mal olur ve ürün elimde kalır. Lütfen Amerika- Türkiye arasındaki mesafeyi hesaba katarak biraz daha kalın bir koli kullanın lütfen :)

Bunun dışında gördüğüm en kalıteli firmalardan biri olduğunuzu söylemek isterim. Ok kadar ki; İleride bir şampiyonluk alırsam sizlerin reklamını bedavaya yaparım:)

SAYGILARIMLA
    xxx[/quote]

Arada kaynadı bir daha yazayım dedim :) :) :)

16. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Hello again.
    Thanks for the quick reply and your concern.
    The damaged product i bought is "NOW Protein Powder (5lbs.)". As i mentioned before there is no problem about the conditions of the product. The portion lost is 2-3 grams only.
    But i must say that if a big damage had occured and you needed me to send the damaged good, because of high costs it would be impossible. Since there is a big distance between USA and Turkey; i think it would be better if you had used a more durable container.
    By the way, i'd like to say that you are one of the best companies i've seen around.

Best Regards,
    xxx

Şampiyonluk kısmını yazmadım :). Aklıma geldiği kadar hızlı hızlı yazdım, işini görecektir.

17. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    önemli değil ya lafı mı olur yardımcı olabiliyorsam ne mutlu:)
    hemen çevireyim
    Tekrar merhaba.
    Konuya gelince; aldiğım NOW marka 5 lbs lik protein tozu biraz hasarlı idi. Kullanım konusunda daha önce de söylediğim gibi bir sorun yok. En fazla 2-3 gr. kayıp olmuş. Ama sunu da belirteyim ki daha büyük bir hasar olsa ve ürünü sizlere geri yollamam gerekse, bu bana çok pahalıya mal olur ve ürün elimde kalır. Lütfen Amerika- Türkiye arasındaki mesafeyi hesaba katarak biraz daha kalın bir koli kullanın lütfen

Bunun dışında gördüğüm en kalıteli firmalardan biri olduğunuzu söylemek isterim. Ok kadar ki; İleride bir şampiyonluk alırsam sizlerin reklamını bedavaya yaparım

senin istediğin gibi çevirdim ama bencede üzerlerine gidersen indirim falan alırsın özellikle abd firmalarında müşteri memnuniyeti 1.sıradadır

Hello again,
    First of all i want to thank you of your fast answering and showing interest to my e-mail.
    Back to the subject,i buy NOW protein powder (5lbs) and it was some damaged.There is any problem with using as i told you before.There are maximum 2-3 gr loss.If there would be bigger damage and i can't send it to you again because this will be very hard and expensive for me.By calculating the distance Turkey-USA , please use more strong packaces.
    Except of these , you are the most high-quality company i have ever seen.If i will a champion , i will make your commerce without demanding any payment.
    Best Regards,

18. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    yiit ve Blitz Her ikinize de çook teşekkür ederim. ALLAH RAZI OLSUN demekten başka yapabileceğim bir şey yok :) sağ olun :) :) :) :)

19. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    sınavdan çıkıp yazdım bi kaç yerde bariz hata yapmışım istersen direk blitz inkini kullan

20. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    bende bi arkadasımla getirticem ortak yalnız HAVALEYLE OLUYORMU yani k.kartsız.ben öyle güvenemem.vermem k.kartını felen..havaleli olurmu beyler :?: :roll:

Sayfayı Paylaş