İNGİLTERE-TÜRKİYE SUPPLEMENT - GÜMRÜK

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve erberKK tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erberKK

erberKK Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul-bolu
    Arkadaşlar Salı günü İngiltere'ye gideceğim. Supplement getirmek istiyorum , googleden araştırdım baya bir şey bulamadım. Supplement sınırı nedir ne kadar getirebiliyoruz bilgisi olan var mı ???

tet bunu beğendi.
  2. Code

Code Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    dostum benim arkadaşım yurt dışına gitti orada spora başladı sonra Türkiyeye geldi gelirken yanında kullandığı protein tozu amino asit getirdi sorun olmadı ama yanlış hatırlamıyorsam çok fazla getirmezsen 2 3 kutudan fazla sorun olmuyor ama fazla getirirsen ticari amaçla getirdiğini düşünüp izin vermiyorlar.tabi garantisi yok bu işin ama şunu fark ettim ben ürünleri sırt çantana koy genelde bakmıyorlar oralara biri derse gel koçum şunlara bakalım işin zor.aslında oradaki görevlilere bağlıda diyebilirim bu iş ama gerekirse açıklarsın bizde sorun olmadı ama bir tanıdığın varsa oralarda yurt dışından alıp burda mağaza bile açarsın bir arkadaşım gümrükte lise arkadaşına denk geldi o gün bu gündür Türkiyeden alışverişi kesti.Ama sen yinede fazla yüklenip gelme eğer sık gidiyorsan yurt dışına parça parça al ama tek seferde cok getirme

erberKK bunu beğendi.
  3. erberKK

erberKK Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul-bolu
    Sağol kardesım bılgıler ıcın.