İnfaz koruma memurluğu zorlukları ve artıları nelerdir?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve weezer tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. weezer

weezer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar yakın zamanda infaz koruma memurluğu sınavlarına gireceğim kpss puanım yüksek sizden öğrenmek istediğim bu meslek hakkında bilgiler genel olarak biliyorum fakat zorlukları nelerdir artıları nelerdir yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler herkese.

2. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Bir yakınım eskiden yapmıştı başka dalda bir memuriyete geçince zil takıp oynamıştı
    artılarını bilmem de o hep olumsuz şeyler anlatıordu, ortamın pis olmasından falan
    şu an nasıldır bilemem

3. weezer

weezer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    kafama takılan olay zaten bu ortam gerçekten çok mu pis yoksa onlar eskiden kalma durumlar mı ? sonuçta 23 yaşında memur olmak türkiye şartlarında iyi birşey şu an için yarın birgün başka yerlere yönelme şansımda var illaki.

4. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    KPSS puanın iyiyse başka seçenekleri düşün derim kesinlikle. Ortamın güzel olması mümkün gelmiyor bana, sonuçta insan profili çok da farklı değil. Yaşın da daha genç, bu yüzden acele ederek yıllar boyu kurtulmaya çalışacağın bir mesleğe girerek kendini yıpratma derim.

5. weezer

weezer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    herkesin görüşlerini alıp en doğru kararı vermeye çalışacağım yorumlarınıza teşekkürler. daha da eklemek isteyen olursa lütfen eklesin sonuçta önemli bir karar bu.

6. Mamafih

Mamafih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katip yada icra memurluğunu düşün derim. Hayatının geri kalanını suçlularla iç içe geçireceksin, evdeki huzuruda bozar bi süre sonra.

7. weezer

weezer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    katiplikte mülakatta elendim bir de infaz koruma memurlarının bazıları denetimli serbestlik müdürlüğünde görev yapıyormuş o da adliyenin içerisinde yani ceza evinde değil bakalım olursa eğer orası da olabilir bu çok mantıklı geldi bana arkadaşlar.

halterman bunu beğendi.
  8. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    memur olman iyi ama işte piskolojin bozulabilir

9. weezer

weezer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    az önce bir infaz koruma memuru arkadaşımla konuştum şartların çok kötü olmadığını filan söyledi senin kendinle alakalı bir durum dedi eğer insanlara kötü yaklaşırsan zaten vakit geçmez sana dedi ama genel olarak çok da kötü değilmiş artık şartları.

Sayfayı Paylaş