İncelme yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Murat.Sırac tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Murat.Sırac

Murat.Sırac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben bir süre boyunca kung fu ya gittim ve sonrasında bıraktım ve vücudumda yağlanma fazlalaştı şimdi 2 sorunum var
    1. Benim baldırlarım aşırı büyük benim kilom benim boyumda olanlardan bile fazla.pantolon falan giydiğimde al taraf (ayak kası) ince üst taraf (baldır) aşırı büyük gözüküyor. O kısmı nasıl ufaltabilirim işte incelte bilirim.
    2. Birde benim affedersiniz popom aşırı büyük yanlara doğru falan genişleme yokta arkaya doğru aşırı büyük ve kalkık oramı nasıl ufalta bilirim lütfen bilen yazsın cidden çok kötü duruyor

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Genetiken aldığın yağ daha çok oraya gidiyor benimde bacaklara gider genetik bir durum bu . Bölgesel zayıflama yok malesef . Genel olarak yağ oranını düşürmen gerek .

Sabah aç karnına yapıcağın 40 dakikalık bir yürüyüş fazlasıyla yardımcı olucaktır . Beslenme konusu kendini aç burakma güzel beslen protein ağırlıklı ve karboyu azalt özellikle basit karbonhidrat tüketmemeye çalış.

Sayfayı Paylaş