İnce ve Adeleli Bir Vücut

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Brscngznc tarafından 11 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Brscngznc

Brscngznc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese kolay gelsin. 16 Yaşındayım 6 Yıldır basketbolculuk yapıyordum ve bu sene maalesef yavaştan bırakma kararı aldım. Sporsuz yapamacağımı anlayınca Body Buildinge başlamaya karar verdim. 1.88 Boyunda 85 Kiloyum. Göbeğim ve göğüslerim oldukça yağlı. Fakat istediğim şuanki vücudumdan farklı olarak daha fit ve adeleli bir vücut. Ünlü Body Buildingciler gibi çok iri ve enime genişlemek istemiyorum, bunun yerine daha mütevazi fit ve düzgün bir vücut. Omuzlarımında geniş olduğu söylenir hep fena durmaz diye düşündüm. Body salonuna başlayacağım, nasıl bir program önerirsiniz tabiki ordaki hocamda tavsiye verecektir fakat sizin tavsiyelerinizide duymak istedim.

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Ünlü vücutçular gibi iri ve geniş olmak öyle sanıldığı kadar kolay değildir. Başladığın salonda sana başlangıç için bir program verilecektir. Programını burada paylaşırsın, herhangi bir eksiği fazlası varsa yardımcı olunur.

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    - Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Kaynak belirtilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş