İnce bacak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cunneyt tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cunneyt

cunneyt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Selam beyler..
    bacaklarım çocukluğumdan beri aşırı ince. ip gibi tabiri caizse. ailemde başka ince bacak yok benim gibi. zayıflığımdan yani..şöyle bir problem var. pantolon belde durmuyor. bir yerden aldığım en küçük beden tişört, gömlek vs. koldan ,omuzdan tam oturuyor. ama en küçük beden pantolon 29 beden bile olmuyor.slim fit pantolonun bacakları bol geliyor. heleki beli 1-2 beden büyük.örnek LCW den small beden rahatlıkla oluyorken 28 beden slim fit pantolon içi boş oluyor beli de zarzor oturuyor.. çok sinirim bozuk...ölçülerim şöyle
    boy:1.74
    kilo:58
    omuz:112,5
    göğüs:88,5
    kol:31
    bel:70
    bacak:48
    kalf:33

şimdi ramazan diye sporu bıraktım. ramazandan sonra 1 ay komple bacak asılmak geliyor içimden...3 ay vücud çalıştım. gövdemde gelişmeler gözle ve ölçüyle çok belirgin arttı. ama elimdeki karta bakıyorum ilk başladığım gün bacak 47 iken şimdi 48.kalf 34 iken 33 azalmış. hafta da bir kez bacak giriyordum..şöyle bir ay sağlam bacak girsem haftada 3-4 gün,birer gün aralıklı nasıl olur? sanırım bacak hareketlerini ya düzgün giremiyorum, ya yeterli ağırlık basmıyorum. anlamadım sorun ne.yardımlarınızı, önerilerinizi,çözümlerinizi iple çekiyorum.Bu zayıflık bu yaşıma kadar yaşadığım çok sıkıldığım bir durum.Şimdiden teşekkürler.

2. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    187 boyunda olup 52 cm bacak 32 cm calf olmasından iyidir:D herneyse ben gelişştirmeye calsııyorum suanda bacak 53 falan calfda 33 oldu. bu arada calf calısırken cok tekrar yapman gerekiyormus gelişltirmen için sanırım bir yerde okumustum

3. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    aydaş bacaklı xd ben 36-38 giyiyorm onda bile zayıf hissediyorum rahatsız oluyoru m neyse daha beteride varmış :D

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Bacaklar ortalama 72 saat (3 gün) dinlendikten sonra tekrar çalıştırılmalı. Hareketleri doğru seçtiğinizden, doğru yaptığınızdan, doğru set ve tekrar sayılarını kullandığınızdan emin olun. Beslenmenize dikkat edin, düzenli ve yeterli beslenin.

5. cunneyt

cunneyt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ççok yardımcı oldunuz teşekkürler. sizden daha beteri de varmış, bu benim sorunum için yeterli bir çözüm sağolun.

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Değerli üyemiz;
    Başlıkta teşekkür mesajı yazarak mesaj kirliliğine yol açmak yerine üye mesajının sağ alt köşesinde bulunan “Teşekkür Butonunu kullanmalısınız.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sayfayı Paylaş