İnanılmaz Örümcek Adam - The Amazing Spider-Man (Vizyonda)

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve avengeren tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Özet ve Detaylar

Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı "ben kimim?, nereye aitim?" sorunları daha derin sormaktadır. Bir yandan da Gwen Stacy'ye kör kütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkar. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır...
    Aşkın (500) Günü filmiyle izlediğimiz Marc Webb'in yönettiği ve önceki Örümcek Adam filmlerinin de senaryo grubunda bulunan Alvin Sargent, Steve Kloves ve James Vanderbilt'in senaryosunu yazdığı filmde Andrew Garfield Peter Parker'ı (Örümcek Adam), Emma Stone Gwen Stacy'i, Rhys Ifans Dr. Connors'ı, Martin Sheen Ben Amca'yı, Sally Field May Hala'yı ve Denis Leary de George Stacy'i canlandırıyor.
    Bilindik bir hikayeyi, Peter Parker'ın süper-kahraman olma macerasını bu sefer daha kişisel bir perspektiften anlatacak olan yeni Örümcek Adam, Türkiye'de yazlarında sinemalarda.
    Alıntı: http://www.beyazperde.com/filmler/film-128188/

Dün xpand 3d olarak izledim. Kendi yorumum: Öncelikle 3d güzel bir hava katmış. Diğer Örümcek Adam filmiyle karşılaştırırsak konu genel anlamda benzer, fakat kurgusal olarak daha değişik, diğer filme göre daha bilimsel vs. Belki bu film daha iyi ama ben diğer seriyi de sevdiğim için kötülemek istemiyorum, kısacası ben beğendim. Ayrıca örümcek adam olma hikayesi konuyla çok bağdaşmış. İlk filmde açılış düşmanımız yeşil cinken bundaki düşmanımız kertenkele doktor. Diğer seri 7 ye kadar çıkacakken malesef başrol oyuncuyla anlaşılamaması yüzünden 3 te son buldu. Bu filmin umarım devamı gelir. Ayrıca şunu belirtmek istiyorum; ilk filmde Peter Parker üniversite öğrencisiyken, bu filmde (inci sözlük tabiriyle) liseli :D

Azi ve Berkay Türkkan bunu beğendi.
  2. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Dün izleme fırsatı buldum ben de.Güzel film olmuş,devamı gelecektir :)

avengeren bunu beğendi.
  3. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    İnşallah devamı gelir :)

4. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Spiderman'nin gerçek konusu anlatılmış.

Çok başaralı bir yapım hiç sıkılmadan zevkle izledim.

Emma stone olan hayranlığım kat kat arttı.

avengeren bunu beğendi.
  5. mortimer

mortimer Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    13
    Bildiğimiz örümcek adamı baştan çekmişler diğeriyle arasında pek bi fark yok benim hoşuma gitmedi aynı filmin biraz değiştirmişler o kadar harcadığım paraya deymedi diyebilirim. Bence film çocuklar için çekilmiş bize pek uygun değil.

6. emre001

emre001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Klasik kahramanlık serisi olsada inanılmaz Örümcek Adam genede her seferinde heyecanla seyrettiriyor. Güzel paylaşım teşekkürler

7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Acikcasi ben begenmedim. Oyuncu secimi yanlis olmus. Adam cok yapmacik oynuyor. Cizgi romanina da bagli kalinmamis

8. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Geçenlerde ikinci filmin kesinleştiğini duymuştum.Yaza geliyor sanırım diğer film.

avengeren bunu beğendi.
  9. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Harbi mi ? Eğer yaza bu da yaza gelirse 2013 te on numara filmler çıkıcak. İron Man 3, Thor 2, The Amazin Spiderman 2

Sayfayı Paylaş