İnşaatta Çalışanlar Bodycilerden Daha Mı Güçlü ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ineedpower tarafından 10 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Evet ama 48 saat vg de yuksek agirliklarla yavas tempo tukenise kadar calistigin icin.

Kimse 20kg luk patates cuvali ile 12 tekrar yapmaz. Kaldirir atar. Kaldirirken sadece biceps kasini kullanmaz. O kasla beraber fonksiyonel her sey calisir. O yuzden o kadar dinlenmesine gerek yok

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atsizat bunu beğendi.
  2. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    2 tane 20 kilo dambıl ile bench press hareketinde tek seferde 24 tekrar yaptım. Nasıl sence, çok kötü mü sence? Yanlıız inat ettim, 25 tekrar yapmadan ağırlığı yükseltmeyecem. Çok uzun süredir 24 rekorumu kıramadım. 25 tekrar yapamazsam ağırlığı yükseltmeyeceğim. İnadım inat. Zaten sürekli yeni ağırlık plakası alıp para masrafı yapmaktan da bıktım.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ağustos 2016 ---
    **Yalnız**

Son düzenleme: 7 Ağustos 2016
  3. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    O da bisey mi ben 78 tekrar yapiyorum, cok tekrar yapinca daha cok kas yapiliyosa hedefi 100 yapayim mi abi ?

4. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Evde şu anda 2 tane 20 kilo ağırlık var. Onunla kaç tekrar yapabildiğimi yazdım. Neden her yazdığıma muhalefet yapıyorsun? Çok yüksek ağırlık kullarak da dambılların hakimiyetini kaybetmek istemiyorum. Evde çalışıyorum. Daha geçen gün sandalyeden aşağı uçtum elimde dambıl varken. Ağırlık aşırı yüksek olmayınca ellerdeki dambılların hakimiyeti daha iyi oluyor. Sandalye ile tabureyi birleştirip bacağımı 90 derece kırıp üzerinde yatıyorum. Ben 25 tekrar yaptıktan sonra ağırlık yükseltmek istiyorum ( Yeni ağırlık plakası satın alma). Zaten şu zamana kadar sürekli yeni ağırlık plakaları alarak ağırlığı yükselttim. Bir süre yeni ağırlık plakası almaya ara verdim. Mevcut olan ağırlığı kullanıyorum.

Son düzenleme: 7 Ağustos 2016

Sayfayı Paylaş