İlk sporum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Koeksal tarafından 26 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Koeksal

Koeksal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a arkadaşlar abiler yaşım 29 boyum 1.84 kilom ise 70 küçüklüğümden itibaren güzel vücudum Olmasını çok isterdim maddi Sıkıntılar ve sorumluluklarım olduğu için hiç vücud geliştirme sporuna başlayadım. Geçte olsa Meslek sayibi olunca Allah'ın izniyle artık bu yaşta Çocukluğumda yapamadığım şeyleri yapmayı düşünüyorum ve ilk önce vücud geliştirmeye başlamayı düşünüyorum :) şu anda yurtdışında yaşıyorum evime 250 metre yakınında spor salonu var Türk olmadığı için Biraz çekiniyorum gidemiyorum şu anda evde çalışmak istiyorum beslenme ve spor ile ilgili program verebilecek arkadaşlardan yardım istiyorum. Spor Terimlerden hiç anlamıyorum Birde forumu araştırdım kafam çok karıştı beslenme programı ile ilgili çok konu var ama birbirinden değişik geldi bana. kilo almak istiyorum. Yağ oranımı bilmiyorum .
    Göğüs problemim var.
    [​IMG][​IMG]
    Arkadaşlar şimdilik bunları aldım; ne yapabilirim.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Koeksal

Koeksal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yinede teşekkürler arkadaşlar... Zor bir soru sordum galiba.
    Artık Utanıp sıkılsakta spor salonuna yazılacağız demek.

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    evde müsait odanız varsa gerekli aletleri alıp çalışabilirsiniz fakat bir süreliğine özel hoca tutup size eğitim versin, hareketlerin doğru formlarını nasıl çalışmanız ve beslenmeniz gerektiğini ondan öğrenin

Koeksal bunu beğendi.
  4. Koeksal

Koeksal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevabın için teşekkürler. Solana gitsem ordaki hocalar eğitim verir mi? Salonun içinden mi ayrı hoca tutmam gerekli?

5. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    en kötü ihtimalle 1 ay salona git bi genel mantıgı gör hareketleri ogren bak gör memnun kalmazsan evde devam edersin

bana sorarsan evde bu iş olmaz bu da bir spor dalı sen nasıl futbolu evde oynayamazsan body de evde olmuyor çok çok özel lüks bir salonun yoksa kaldı ki motive denen olay da zor o ambians farklı senin tercihin ama 1 aylıkta olsa salon havası almanı tavsiye ederim

Koeksal bunu beğendi.
  6. Koeksal

Koeksal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tavsiyen için teşekkür ederim. Allah'ın izniyle önümüzdeki hafta salona kaydımı yaptıracağım.

Sayfayı Paylaş