İlk sevgiliniz? :D

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve superhero tarafından 13 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. superhero

superhero Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Evet arkadaşlar ilk sevgiliniz kaç yaşında oldu ? ve ilk çıktığınızda neler hissetmiştiniz ilk gün neler yaşadınız v.s anlatın nostalaji yaşayalım :D

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    lise ye kadar asosyal biriydim :) lise1 degişim vakti idi.80 kilodan 65 e düştüm.Kendime cok iyi baktım.saçlara şekil verdim .Senenin başından beri çok etkilendigim kız vardı.Çok güzeldi.masmavı gozleri vardı.Dudakları çok seksi yapıyordu onu.Ama o bana bakmıyodu bile :) senenin sonunda deisim sonucunda inanılmaz derecede arkadaş grubum oldu tam lider havasındaydım .onlarla muhabbet ederken beni kestigini farkettim.Direk yanına gittim konuştuk felan :) çıkmaya başldk.Çıktımız günden 3 gün sonra bankta sadece bankta yanyana bakışıyoduk.hiç konuşmadık bi cesaretle dudaklarına dokundum.çok guzel oldugunu söyldm .1 yıl sürdü.o dudaklarına hastaydım. il dısına taşındgı icin ayrıldık.İlk ve en çok sevdgm sevgilimm kübra <3
    Ayıptır söylemesi dudaklarını çok güzel sömürdüm :D

Son düzenleme: 13 Ağustos 2012
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Lise 2 ydi. Hala hatırlarım.Sinemadaydık. Felaket kalbim çarpıyordu.

4. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Ah Sinem ahh ne kızdı beee orta okul aşkı :)

5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Sapıklıkta sınır yok :lol: kıza değil dudaklarına odaklanmışsın resmen .

6.sınıfta olmuştu ama anlarsınız heves ve çıkmış olmak için çıkmak ( ergenlik işte )

jan1 bunu beğendi.
  6. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    @parz dudakları görmeden konuşma :)
    Ayrıca sapık olmadıgım icin knka olan kızlar var :D

7. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    1. Sınıfta esma diye bir kıza aşık olmuştum evde kendi kendime mektuplar yazardım hatırladıkça gülerim :)
    İlk sevgilim ise 6. sınıfta şebnem diye bir kız olmuştu. Kıza aşık değildim açıkcası malum ergenlik hormonlar tavan falan ama kız benden daha beterdi. Saolsun üstümde çok emeği vardır :D Biryerlere gitme olmadı direk evine çağırmıştı beni. ah ulan ah :D

8. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Öyle bir yazmışsın ki o heyecanı burdan yaşattın :D

Dökülün bakalım daha neler çıkacak:)

jan1 bunu beğendi.
  9. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    İlk sevgilim Sol Elimdi.
    Hala birlikteyiz.
    Bir kaç kez sağ ile aldattım onu ama asla onun yerini tutmadı.
    Kısmetse 2013'te evlenicez.

Suçicek, superhero, Danny Boy ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  10. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    6. Sınıfta okula yenı kaydolan ve kaydoldugu 2. günü yaklasık 10-15 kısının teklıf ettıgı bir kız, sıla vardı onla çıkmıştık bir süre. Tüm 6. sınıfların en güzel diye tabir edildiği kızla çıkmıştım ve 1 ay sonra falan sırf arkadaslarım ıcın ondan ayrıldım sonra bir dahada kimseyle çıkmadım. Ha teklif eden oldu ama türk kızlarından iğrenıyorum :) kıllı ve yapmacıklar :p

11. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    1.Sınıfda aşık oldum.
    3.sınıfda aşık oldum.
    4.sınıfda hala aynı kişiye aşığım.
    5.sınıfda değişti:)
    6.sınıf yok
    7.sınıfa geçicem bakalım kime aşık olcaz:D:D

Aramızda pek birşey geçmedi:)

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    21 yaşımdayken oldu ilk sevgilim almanya ya gitmiştim tanıdıkların yanına orada güzel bir kızla sevgili olmuştum kısa süreliydi ama hoştu balık etliydi :D

jan1 bunu beğendi.
  13. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Benim de lise 3'te olmustu. Istanbul'daydi sevgilim ve ben izmir'deydim. Hatta soyle bir animi anlatayim.

1 ay boyunca okulda yemek yemeyip para biriktirerek Istanbul'a ucak bileti almistim, aileme de arkadasta kalacagimi soylemistim, biliyordum ki kesinlikle izin vermezlerdi. :)

4-5 saatlik bir gorusmeden sonra gece saat 2-3 gibi Izmir'e dondum. Izmir/Konak'a geldim, inanilmaz bir yagmur vardi ve o yagmurda amacsizca sabahin olmasini bekleyerek dolastim. Cebimde 10 lira para kalmisti, acik bir dukkan gorup bir sandvic yedim. Izmir'i ilk defa o kadar bos gordum, sandvic satan amca disinda bir tane insan gormedim, sanki zombi apokalipsi olmus gibiydi. :) Efsanevi yagmurun da bu atmosferi olusturmakta katkisi vardi elbette. Sabaha karsi 5-6 gibi de eve dondum, daha fazla duramadim, soyledigim gibi inanilmaz bir yagmur vardi, bir yalan bulup sabahin o saatinde evin kapisini caldim. :)

Simdi dusununce ne buyuk cilginlikmis diyorum. Bir kiz icin asla boyle bir sey yapmayacagimi dusunmuyorum bir daha. Zaten bir tane asik olma slotumuz vardi, onu da kullandik sanirim, heh.

Berkay Türkkan ve Danny Boy bunu beğendi.
  14. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    İlk aşık olduğum kız lise 1'deydi. Tabi bende o zaman vücut sıfır, boyum kısaydı (şimdi de pek uzun değilim gerçi 1.77 ama baya kısaydım ben, ayrıca 1-2 estetikte yaptırdım kötüydü tipim açıkçası:)) surat feci sivilceydi zaten 3 sene uğraştım. Açılmaya çalışmıştım o zaman ama özgüvensizlikten cesaret edemedim o da biraz havalı falandı böyle. Zaten okuldan ayrıldı 2. sene. 1 hafta önce rastgele Facebook'tan gördüm kendisini. Allah kurtarmış heralde aşkın gözü kördür falan diye hala beraber oluyor olabilirdik. Kız evrimini terse tamamlamış.

Not: Aşk yoktur kendinizi kandırmayın:)

Danny Boy ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  15. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    dragox bende diyorum aşk yoktur diye ama inanan yok maalesef canım cicim ayları geçince başka bir yola giriliyor romantizm iltifatlar oluyor tabikide ama aşk bitiyor bir süre sonra birde bayanlar o filmlerdeki dizilerdeki adamlar gibi sevgili istemezler mi gelde gülme:)birde yorumunu okuyunca aklıma geldi lisedeyken çok güzel bir kız vardı okulun yarısı ona aşıktı diyebilirim abartısız sarışın,ince belli,tatlı bir kızdı geçenlerde sahilde yürürken denk geldim ne tatllığı kalmış ne güzelliği kiloda almış dedim içimden bunun mu hayalini kurdum aylarca:) onun için bir kızla uzun süreli ilişki yaşanacağı zaman iyi düşünmek lazım:)

dragox bunu beğendi.
  16. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ya tabi canım ilk zamanlar ben günde 8 kere dişlerimi fırçaladığımı bilirim gerçekten ciddiyim abartmıyorum. İlk aylar geçince ilişkinin heyecanı gidiyor zaten artık 1-2 sene çıkmaya başlayınca karı- koca kıvamına giriliyor biraz. Yani canım cicim ayları geçince yine rutine giriyorsun. Hani bana uzun süredir biriyle birlikteyim aşığım vs. demesin kimse hiç inanmam. Aşk falan kalmıyor yani gidiyor heyecanın bi süre sonra. Zaten sende bilirsin ilk zamanlar aşığım, seviyorum, herşeyimmm falan diye çığırır herkes orda burda bi kaç ay sonra ilişki durumu ilişkisi yok olmuş. Hani len aşıktın noldu:D

Bu arada sen diyince aklıma düştü dün metroda bir çift gördüm. Lise 2 ya da 3'e gidiyorlar tahminen. Kız tamamen anlattığın gibi sarışın, ince belli yüzü de çok güzeldi. Yanındaki eleman gerçekten baya tipsizdi. Burnu 100 hektometre falan gömlek üstünden düşüyor neredeyse abi baya tipsizdi ya. Kızda gözüm kaldı bilmiyorum neden bu da böyle bi anımdır anlatayım dedim:D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  17. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara

ilk birleşme ne zaman oldu acaba :D

18. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas

En azından yabancı kızlar kadar yapmacık değiller öyle değil mi:)

19. mF

mF Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    8. sınıf yaz tatilindeydim . Bana aşık olan bı kız wardı çok güzeldi ama ben başkasını seviyodum . Kız beni okulun onune çagırdı . Gittim konuştuk biraz tartıştık falan tam gidiyodum cewirdi beni yapıştı dudaklarıma :D Ergenliginde verdigi abazalıkla bende karşıkılık verdim bi yarım saat yemişimdir kızı orda :D

20. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas

Aşk-ı Memnu'ya döndük:)

Çeviren öpüyo ne iş:D