İlk Müsabakam

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Tequla tarafından 4 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Tequla

Tequla Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Abilerim bir hafta sonra Kick Box müsabakam var ama ben spora yaklaşık 6 ay önce başladım hazırmıyım bilmiyorum çünkü deneyimsizliğim var teknikleri nerede kullanmam gerektiğini çok bilemiyorum bana maç sırasında yapabileceğim kombinasyonlar arasında ipuçları verirseniz çok mutlu olurum yumruğum sağlamdır ama dediğim gibi sparring tecrübem olmadığı için çok zorlanacakmışım gibi geliyor kilom 70 yaşım 16

Son düzenleme: 4 Haziran 2014
  2. noyanaktas

noyanaktas Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Antepdeki türkiye maçlarını mı kastediyorsun yoksa bulunduğun ildeki bölge maçlarına mı çıkcan?

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  4. Tequla

Tequla Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Antepdeki maçları kastediyorum.

Yazmayı unutmuşum kick box

5. noyanaktas

noyanaktas Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Antepteki maçlar türkiye maçları olacak birçok yeni sporcunun yanı sıra birçok da eski sporcu olacak. 6 ayda kombinasyonlar çok fazla oturmaz burada elimizden geleni söyleriz ancak bu konuyu hocanla detaylı konuşsan çok iyi olur. Burada bizim yazdıklarımızı dinlemendense maçlara kadar hocanla kombinasyonlar üzerinde çalıman daha faydalı olacaktır. Bu arada full contact mı gireceksin?

6. Tequla

Tequla Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    evet full contact girecem hocamla da konuşuyorum bu konuyu internetten kick box musabakalarına baktım da sokak kavgası gibi giriyorlar birbirlerine eğer rakiplerim onlar gibi olursa fazla sorun olmaz ama dediğim gibi bende tecrübesizim birazda tedirginim bu konuda.

7. noyanaktas

noyanaktas Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Kim olursa olsun ringe çıktığınız zaman yine sokak kavgasına dönüyor. Ankara sincanda izledim daha geçtiğimiz hafta. Böyle rezalet maçlar görmedim. Sana tek tavsiyem çok afedersin deli gibi koş. Paso koş. Kondüsyon yükle. Antepteki full maçlarında maça çıkacak olupta sporda yeni öğrenci olanların kondüsyonları sıfır. Paso koş ciğerlerini aç oksijen depolarını arttır. En büyük tavsiyem budur deli gibi koş.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Haziran 2014 ---
    Kondüsyonun bitmezse maçı alma ihtimalin artar. 2. raundun ortalarından itibaren kondüsyon bitiyor herkesin

8. Tequla

Tequla Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Sağolasın abim dediğini yapacağım full koşacağım. Maç zamanına kadarda 1 saat durmadan torba çalışması her gün iyi olur.

9. Karaboga

Karaboga Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Boksör
    Yer:
    Istanbul
    Hic dert etme sende insansin oda insan onunda iki eli var seninde :) sakin olmaya bak kulagin hocanda olsun genellikle kendi kosende dovus kombine vurmaya calis :) emin ol o ringe ciktiginda disardan kimsryi duymicaksin hocan haric :) allah bilegine kuvvet versin :)

Tequla bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş