İlk Kür Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CRFire tarafından 28 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. CRFire

CRFire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kür Hakkinda Yardim Verseniz Daha İyi Olur :)

2. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Konuyu okurken bazı yorumlar hayrete düşürüyor cidden..
    Birinci olarak vücudun bir sınırı vardır naturelde, ama bunlar genetiğe,beslenmeye,boy a kiloya göre değişir. İstediğiniz sınır vücudun kilosu kaç kilo olacak, genetik destekler mi önemli..
    Kısa boylu vücutcular doğal olarak daha iri görünürler uzun boylulara oranla,
    Steroid konusunda da bilinçsiz olduğun çok belli biraz araştırmanı tavsiye ederim. Kilo alamıyorum steroid kullanıcam düşüncesi mantıklı değil. Beslenmeni düzenlemen + gerekli supplement varsa onlara yönelip sporuna odaklanman gerekir.
    Su tutmayan steroid istiyorsun ama bununla hacimlenmek istiyorsun, bu dediğin şeyde çok kolay birşey değil çünkü steroidde kısa sürede hacimi tutturan su dur.
    Sinirli yapın olduğunu yazmışsın sanırım, trenbolon gibi steroidler sinirde zirve yaptıran kimyasallardır. Sinirde kontrol sorunu yaşıyorsan hiç bulaşmamanı tavsiye ederim ki yaşında daha erken.. zaten ilk kürden trenbolone yapılır mı winstrol yapılır mı hiç girmiyorum bile..
    Zaten forumda da steroidin sinir sorunuyla ilgili örnekler mevcut, dediğin kimyasalları kullanıp sinirden kız arkadaşını ve yakın arkadaşıyla arası bozulan arkadaşlarım var.
    Konu steroid olunca 2-3 hatta 4-5 defa düşünüp 1 defa hareket etmek lazım özellikle kilo alamıyorum deyip steroide yönelmek ...

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Maddi manevi durumun iyiyse, spor hakkında bilgin varsa ve 15-20 yıl yaparsan natural olarak 50 CM ve üzeri kol yapmak gayet mümkündür.

Ama eğer maddi manevi durumun çok iyi değilse çok büyük hedef koyma kendine, çünkü natural olarak kas yapmak çok daha zor ve çok daha pahalıdır, bu güne bu gün hangi spor salonuna gidersen git 50 CM kolu olan steroidli bir adama rastlayabilirsin, ancak Natural yapan çok az. Çünkü herkesin o kadar fazla imkanı yok, 50 CM natural kol yapmak için senin sırf Supplamentlere harcaman gereken para, aylık insanların kira parasıdır.

4. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    2500 kalori aliyosun ve kilo alamiyorum diyosun bu cok normal degil mi? 3000 3500 kaloriye saglikli besinlerle birlikte cikip bu rutini devam ettirmeyi hic denedin mi? Bu sekilde steroid de alsan duzgun sonuc alamayacaksin denedikten sonra bizimle paylas lutfen merak ettim :)

5. CRFire

CRFire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Suan Kararim Sarsildi benm steroid hakkinda bilgim 0 diyrbilirim tek bildim su tutmayanlarin zarari az oldugnu duydum sadece

6. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Gucun kuvvetin yerinde oldugunu soyluyorsun demekki testo vb sikintin yok yani. Beslenme rutinini saglikli besinlerle yag karb protein dengesine gore 3000 e cek 1 hafta dene sonuc alamazsan 3500 sonuc alamazsan 4000. Ve bunu surekli olarak surdur bak bakalim yine anaboliklere ihtiyac duyacak misin

7. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18

Yani istersek naturalde oluyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Evet bol yağlı hacimse hacim bir kolun olabilir tabi +110 civarı kilo ile.İnsanlar bunu kas değil kilo olarak görür.

9. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş