İlk Kür Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CRFire tarafından 28 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. CRFire

CRFire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şimdiden Yardimci Olmaya Çalişan Herkese Teşekkür Ediyorum
    Yaş;19 , Kilo;60 , Boy;170
    Ne Yaparsam Yapayim Kilo Alamiyorum Güçten Yana Çogu İnsanlari Gectim Fakat Hacim Olmadigi İcin Rahatsiz Oluyorum

1.SU Toplamayan Steroid İstiyorum
    2.Winstrol 9 Hafta tek kullanilrmi
    3.Trenbol,Testesteron Bunlarda Su Tutmuyor Bunlari Tek Veya 2 Sini Kullanabilirmiyim

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Kilo alamıyorum diyorsun çözümünü Steroid alarak bulmaya çalışıyorsun.

Steroid ne kilo aldırmaz, ne kalori içermez, ne de iştah açmaz.

3. CRFire

CRFire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Steroid'den Beklentim Şişirmesi Beni

4. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Yanlış anlama ama inanılmaz derecede bilinçsiz görünüyorsun, bence Steroid sana zarar verir çünkü onu kullanacak seviyede değilsin, kulaktan dolma bilgilerle Steroid kullanmaya çalışıyorsun, bu çocuk oyunu değil. Biraz sağlığını düşün.

5. CRFire

CRFire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 1 haftada 5 kilo alip 1 haftada 5 kiloyuda geri verrbiliyorum kan testi vs oldum treoidler hizli calisiyor sinirde var steroid kas hatlarimi belli edebilir şişirebilir

6. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18

Dostum merak ettiğim bi soruyu bu başlık altından sormak istiyorum. Streoid kullanmak için ortalama 2-3 yıl profosyonel şekilde bu iş yapmak gerekiyor biliyorum ben streoid kullanmayıda asla düiünmüyorum. Ama kafamda şu soru var. Naturel şekilde en fazla ne kadar olabilirim ? Naturelden kastım supplementler beraber tabi kreatin protein tozu bcaa vs. Bazıları diyor ki en fazla 43 cm kol yaparsın iyi de bu 43 cm kişiden kişiye değişir. Acaba bildiğin kesin doğal olan bir vücüt geliştirmeci tanıyor musun isim olarak söylersen sevinirim. Benim bildiğim savaş cebeci kullanmıyorum diyor bir de bada lekan wnbf şampiyonu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. CRFire

CRFire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ct Fletcher 56 Cm Kola sahip fakat 25,30 Yilini Vermis Birisi

Kol Kasi Kisiden Kisiye Degisir Ben Basladim İlk Gun Antreman Sonrasi Kollarim 30 Cmidi Suan 40 Cm

8. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yani naturelinde bi sınırı yok mu?

9. CRFire

CRFire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sinir Yok Ne Kadar Calisirsan okadar büyürsün steroid kolaya kacmak istemek aslinda cok cabuk siseym demek

10. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    63
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Elbette var ama kimse bilemez. Herkesin kas yapisi, genetigi farkli. Dogal olarak da hatiri sayilir bir vucut yapabilirsin. Etrafinda herkesin gobekli.oldugu bir ortamda fit vucutla yetinmeyip arnold gibi olmak istiyorsan elbette doping yapman lazim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jacques Reverdi bunu beğendi.
  11. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    tabiiki natural gelişimin ve genetiğin bir sınırı var. ki anabolik steroidler ve ekstra hormonlar bu noktada başlar. yani idmanların ve beslenmen olağanüstü olur matematiğin dibine vurursun senelerce calısırsın atıyorum genetiğin 46 47 cm kolda durur. durma demeyelimde çok çok yavaşlama diyelim. bu disiplini koruyarak anabolik steroidleri tercih edersin ki bu da gelişimini hızlandırır ve natural genetiğin sınırlarnı bir miktar daha aşmanı sağlar. ama sanılanın aksine steroid kullananların hepsi istediği sonucu almaz. hatta çok azı istediği sonuca ulaşabilir. bunlar da bahsettiğim gibi zaten anaboliklerden önce herşeyi 4 4lük yapıp daha fazlasını isteyen insanlardır dolayısıyla kür döneminde de bu disipline devam ederek sonuca ulaşırlar. ki bu da gerçekten saygı duyulacak bir şey bana göre.

dostum kilo alamıyorsan daha fazla ye. 4000 kaloriyle beslen yetmiyosa 5000 e cıkar düzgün besinlerle beslen ve antrenmanlarını doğru yap. bence bunlardan sonra steroid' yönel tabi hala ihtiyaç duyarsan.

12. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    63
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    1 haftada 5 kilo kaybi cok ciddi bir durum. Steroid kullanman hicbir seyi degistirmez. Hormonal br dengesizlik var belli. Bu dengesizlik duzenlenmeden steroidli veya steroidsiz vucur gelistirme yapman cok zor.

13. CRFire

CRFire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hormondan yana bir sknti yok
    Sadece yapi itibari ile sinrili biriyim uzun yillar mma yaptim crosfitle bodybuild 1 yildir yapiyorm 1 yilda 30 dan 40 cm kollarm oldu fakat ben su tutmayan steroid kullanmaya kararliyim salona gidiyorm steroidli adamlar var adam 20 kilo dumbell curl calisirken ben 35 kilo ile yapiyorm gorunus onda bende yok konuyu dagitmadan bana yardimci olursaniz sevinirim

14. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18

Yani mesela benim şuan kolum 37 cm hedefim savaş cebeci gibi bir vucüt sizce natural 2-3 senede olur mu bu ? Vucüdüm bu şekilde şuan başlayalı 4 ay oldu
    [​IMG][​IMG]

Falldown bunu beğendi.
  15. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    CRFire beslenmen nasıl mesela makro hesabı yapıyor musun günlük kaç kalori ne kadar kab yağ prot alıyorsun
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Ağustos 2016 ---
    2-3 senede de öyle olabilirsin demek biraz kehanet olur. ama şunu hesaba kat savaş cebeci bu işi kaç yıldır yapıyor? (2 -3 seneden çok daha fazla.) savaş cebeci beslenmesine ne kadar dikkat ediyor? (videolarda görüldüğü gibi fazla.) amacın savaş cebeciden daha kısa sürede savaş cebeci gibi olmaksa, savaş cebeciden daha sıkı çalışıp daha fazla hesap yaparak besleneceksin hocam. ama olayın büyük bir kısmı beslenme. 2-3 senede hatırı sayılır bir gelişim istiyorsan beslenmeni çok iyi hesaplayarak yapacaksın. bu sporda 2 - 3 sene iyi bir süre ama çok uzun bir süre değil.

Falldown bunu beğendi.
  16. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    63
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Test yaptirdigini ve tiroid bezlerinin hizli calistigini soyledin. Ek olarak 1 haftada 5 kilo alip, 5 kilo kaybettigini soyledin.

Internet ortaminda sen sorununu nasil tarif edersen biz ancak o sekilde anlayabiliriz.

Ve tarif ettigin bu durum hic normal degil.

Konuyu dagitmaya calismiyorum. Bu baslikta bir daha mesaj yazmayacagim.

Jacques Reverdi bunu beğendi.
  17. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler hocam

18. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar. Hacimlenemiyorsun ve kilo alamıyorsun sorun bumu ? Peki ya beslenme programın varmı ? Yeteri kadar karbonhidrat protein filn alıyormusun ? Ve bunları yeteri kadar aldığın halde kilo alamıyormusun ?? İmkansızzz sonuçta insansın sende. Evet belki zor kilo alıyorsun yapın budur Allah öyle vermiş sana ama sen karbonhidrat protein yağ larını fazlasıynan aldığın zaman haacimlenirsin. Sakın bana olmuyor deme. Beslenmeni değiştir dha çok besin tüket takviye olarak kilo aldırıcı kullan. Unuttum ama sanırım markasıyla beraber supplement ismi versem sorun olmazdı sanırım :/ Super mas gainer kullanabilirsin ki bence çok etkili bir ürün ben fazlasıynan etkisini gördüm sanada tavsiye ederim. Ama dersen ki ben illaki kullanacağım ilk başta kendine zarar veririsin ne gerek var kimyasal bişeyi vucudunun içine atmaya ? İstersen abi bir pm at senle iki üç kelimenin belini kıralım kendimdende örnek veririm sna. :)

19. CRFire

CRFire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 Kiloya 3gr Protein Aliyorum
    Karbonhidrat Sadece Besinlerden
    2500 Kalori Aliyorm Gunlk
    Ekmek Hic Yemiyorum , Seker Hic Kullanmam Tatli Bile Ayda 1 Defa Belki

20. Paşa99

Paşa99 Üye