İlk kür yardımı Primobolan + Enantat Ustaların yorumları..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hasanmurat tarafından 7 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hasanmurat

hasanmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar;

Yaklaşık 4 yıl kadar vg sporu ile uğraşıyorum bunun son 2 senesi düzenli. Düzenli spor öncesi göbekli idim 1,75 boy 65 kilo bel çevrem 94 cm idi. arada bir ameliyat oldum çok önemli değil biraz kas kaybı yaşadım 4 kilo kadar [​IMG] Şu an ise suplement kullanmaktayım 1,75 boy ve 71 kiloyum bel çevrem ise 82 cm. Suplementlerle gelişim bir yere kadar daha fazla ileri gitmiyor diye düşünüyorum. kilo almam durdu ve kür yapmaya karar verdim. Aldığım proteinlerin sentezlenerek kas olarak kalmasını arzu ediyorum. Güç olarak fena değilim. Yardımsız Bench presste 80 kg ile rahatlıkla çalışabiliyor bazende 90 kg ya kadar çıkabiliyorum da.

12 hafta, haftada 2 Ampül Primobolan 12 x 2=24
    12 hafta, haftada 2 Ampül Testosteron Enantat 12 x 2=24
    B vitamin desteği

Sabit olarak yediklerim ise şunlar ;

Sabah kahvaltı + bol meyve + sütlü prinç lapası (1 aleminyüm kase) ekmek yok
    9:30 gibi 8 adet yumurta beyazı
    12:00'da 2 tavuk göğsü prinç pilavı ve cacık veya salata
    14:00 8 adet yumurta beyazı
    16:00 sütlü prinç lapası (1 aleminyüm kase)
    Antrenman ÖNCESİ 1 ölçek Whey Protein + Creatin+Glutamine (antrenman yapmadığım günlerde de alıyorum)
    Antrenman SONRASI 1 ölçek Whey Protein + Creatin+Glutamine (antrenman yapmadığım günlerde de alıyorum)
    Akşam yemeği + bol meyve + ekmek yok
    Günde 1 lt %50 yağlı süt genelde Whey'leri sütle içiyorum.
    Yaklaşık olarak ta 2 Lt su tüketmeye çalışıyorum.

bunlar sabit olarak yediklerim yaklaşık 150 -160 gr arası protein alıyorum. Kilo başına 2 gr proteinden fazla düşünüyor.
    Kürüme ilave olarak eklemem gereken şeyler varmı. Amacım Yağlanmadan kas olarak kilo almak. Acaba 3 ay sonunda ne kadar kilo alabilirim. Elimde clenbuterol var onuda kürüme eklemelimiyim. biraz alt göbek sorunum var altta çıkıntı var kürle kullansam o bölge erir mi? Kür sonunda 1 ay Nolvadex kullanacağım. Bol meyve yediğim için muktivitamin desteği almıyorum.

Sizce bu beslenme tarzı uygun mu ?
    Kür sonunda ne kadar kilo alabilirim?
    Clenbuterol eklememin artısı eksisi ne olur ?
    Ek olarak almam gereken ilaç var mı proviron gibi ?
    Clenbuterol kullanırsam alt midemi kürle birlikte götürebilirmiyim ?
    Böbrek ve Karaciğere zarar olur mu ?

Daha önce kür deneyimi yaşayan Vucüt geliştirmeye gönül veren USTA'larımızdan ve deneyimi olan forum sakinlerinden önerilerini olumlu ve olumsuz eleştirilerini bekliyor,

Herkese Spor dolu yaşam diliyorum. Hoşçakalın...

2. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba
    küre değilde takıldığım 2 nokta var, ben 7. ayımda 90kg bench yardımsız basabiliyordum tek kutu protein tozu almıştım o zamana kadar.siz 4 yıldır, 2yıldırda düzenli yapıyormuşsunuz biraz az gibi geldi.birde sütün emilimi geç oluyor dolayısıyla wheyde geç emilir ant. önce süt ant. sonrası su ile almayı düşünürmüsünüz ?

3. hasanmurat

hasanmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 70 kiloyum Bench te 90 kilo kaldırıyorum. Vücut ağırlığımdan oldukça fazla yaklaşık olarak 1,30 katı kadar. Acaba siz kaç kilosunuz? Fizik kuralları içerisinde 70 kilo olan bir insan ne kadar kaldırabilir ? Bunun hesabını yapmak lazım. 90 kilo olan bir insan 90 kilo kaldırıyorsa sorun var demektir. 120 kilo kaldırması lazım. Sütle içimi rahat oluyor su ile içerken rahatsızlık veriyor. Tercih meselesi. Teşekkürler.

4. buresu

buresu Üye

Beğenileri:
    559
    Ödül Puanları:
    103
    saçma sapan şeyler, benchde ben bu kadar kaldırıyorum sen şu kadar kaldırıyorsun

enwer-34, BuRaKxX ve Rodwell bunu beğendi.
  5. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Primabolan depot yeterli protein sentezi için erkeklerde haftalık en az 400 mg. olmalı ve 12 hafta. Testo enanthate de o dozajdan az olmamalı.

Primabolan 400 *12 hafta
    Testo 500 *12 hafta
    6 hafta 40 mg. dianabol + 6 hafta 40 mg. turinabol gibi...

hasanmurat bunu beğendi.
  6. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    sayın arkadasım.yazacaklarımı sahsı olarak algılama.

bu konuyla alakalı daha yenı bır baslık acılmıs .tartısılıyor.
    arkasından bır baslıkm daha,bunla alakalı sana en az 50 baslık atabılırım,

sonra gereksız.ıkılemler 70 kg adam var 70 kg kaldırır.70 kg adam var 120 kg kaldırır.

eger bir insan ,calıstı. diet yaptı ve gelısemıyorsa kesın ya ıdmanda yada diyette sorun vardır.vucut ne verırsen sana aynı sekılde gerı doner.idmanı yaparken tam tukenme sınırlarında gezıyormusun.kurluk kıvama gelmek.nedır. önce bunları arastırmak gerekır.kur ne yapmayı dusunuyorsun. ilaçları tanımak gerekır.hangı ılac sana uygun onu secmek gerekır. yanı arastırmadan geregını yapmadan bu işler yapılmaz.4 yıl spor yapan bır adamın kursuz kolunun 70 kg de en az 41 42 cm olması gerekır.iyi idman yapılıyorsa.

sonuc olarak forumda baslık acmadan .önce arama tusunda arama yapılmalı. benzer bınlerce sorunun cevabı burada var.

soru sormak yerıne bıraz arastırma yapmak .ve bılgıyle dolmak sana daha cok sey katar.

saygılar dılerım.

thetramp bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş