İlk kür -sadece testo enantate?-

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EdgeVII tarafından 26 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. greenrain

greenrain Üye

Beğenileri:
    362
    Ödül Puanları:
    73
    şimdi bi problemimiz var demektir. o zaman öncelikle insan endokrin sistemi hakkında bilgi edinmeni tavsiye ediyorum. sistemin nasıl çalıştığını bilmen senin için çok iyi oalcaktır. kısaca bahsederim ama senin araştırman gerekir. çok uzun çünkü. LH hipofiz bezinden salgılanan bi hormondur. görevi testisleri uyarmak ve testosteorn salgılamalarını emretmektir. LH olamz testieler testosteron üretmez. dışarıdan testosteron aldığın zaman ise hipofiz LH üretimini keser. çünkü kanında vardır ve daha fazla tesotsteorn üretilmesine artık gerek yoktur. dolayısıyla LH sıfırlanır. kür bitiminde LH ne kadar çabuk yerine gelirse o kadar hızlı doğal testosteron üretimi sağlanır. çok kısa ve sadde bi bilgi oldu ama araştırmanı tavsiye ederim.

beslenme konsunda ise çinko yalnız olmaz zma almanı tavsiye ederim. zma çok iyi bir takviyedir. kür sonu çok işine yarar. yanında da bakır alman şart çünkü çinko bakır miktarını azaltacaktır. buna da dikkat etmek mlazım.

kür sırasında agresfilik falan olmaz. bu yanlış. ama erkeklik artar.bu normal. tesotereonnun temel etkilerinden biridir. tabi testosteron alan kişinin karakter özeliiğide önemli. möutlaka agresf yapacak diye bi şey yok.cinsellik ise testosteron kullandığın süreçte tavan yapar. düz duvarlar seni bekler.

2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    13 ay olmuş kür tecrüben yok siteden yazılanlara göre kür ayarlıyosun.. Ne kadar doğru?? Bu iş sandığın kadar kolay değil.. Ayrıca ((KÜR)) yazmışsın başlığa tek başına testo kullanıcam yazmışsın.. Önce kür ün kelime anlamını öğren.. Kür ne demek..

Son düzenleme: 5 Mayıs 2012
    speedtouch bunu beğendi.
  3. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    13 ay değil isterse 130 ay olsun,bu sporu yapan herkes steroid uzmanı olmak zorunda değil bu biiiiiiiiir.
    Bu iş steroidsizde yapılıyor bu ikiiiiiii
    Kür'ün anlamı ilaç tedavisidir, illa 2 ve daha fazla steroid kullanmak gerekmez kür demek için bu üüüüüüüç

Bu konuya başka mesaj atma , kavanoz kafaları kaale almam ben.

Konuda kitlenebilir zaten doğal yapma kararı aldım

4. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Kür = Kürün yüzeysel anlamını sana kim açıkladı bilmiyorum fakat doğrusunu öğreteyim çünkü söylediklerin arasında sadece tedavi ve ilaç doğru ki bu ilaç olmayabilirde çeşitli baharatlarda olabilir.Kür birden fazla ilacın biraraya getirdiği kombineyle yapılan tedaviye denir. Yurtdışında mixed,potion(iksir) olarakta adlandırılır.. Buda bir ithaf şeklidir ki bunun sebebide yapılan kombineden kaynaklanır.

Burda sana laf sokma vs. yapmak değil amacım gerek o yaşları, gerek o olgunluk yoksunu tavırları ben kişiliğim ve karakterim adına küçük yaşlardada sergilemedim ve bu bir forum siteside olsa (rahat tavırlarda sergilense) yapamam bana yakışmaz. Hani burda tanımadığın insana laf söylemek kolaydırya işte bana göre değil bu.

Son olarak ben yukarıdaki mesajımda sana kürsüz bu spor yapılmaz diye birşey dediğimi hatırlamıyorum.Eğer modlar mesajımı değiştirmediyse veya ben halen daha yukarıdaki mesajıma bakıp bunu görüyorsam sende bir yanlış var.Hayır hayal gücün kuvvetli olmalı ama empati bu şekildede yapılmaz..Çünkü böyle birşey ne söyledim nede düşüncelerimde böyle bir tutum var..

Beni kaale almayabilirsin tabiiki bu beni acıtmaz emin ol.. Beni kaale alan bir günde farklı 200 300 kişi var.. Ve sürekli hergün farklı yüzlerce kişi.Ama ben insan olanlara, o azınlığa sesimi duyurabiliyorsam ne mutlu.. Ki buda sanalda değil sosyalde oluyor o yüzden kime ne mesaj yazdığına dikkat et..

selim4141 bunu beğendi.
  5. whitetrash

whitetrash Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    8 hafta 250 mg enanthat kürümü olur.Sorun yan etkiyse eğer kür yapmazsınız olur biter.250 mg az bir dozaj zaten 12 hafta idealdir, daha az olmaz.Yan etkilerden kurtulmanın en sağlıklı yolu söylediğim gibi hiç kür yapmamaktır.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş