İlk gün,ilk Antrenman ..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve TamDEM tarafından 6 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TamDEM

TamDEM Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    selamlar hocalarım kardeşlerim benim yaşım 18 ve tam 102.7 kiloyum :( bugün ilk antrenmanımı yaptım ve gittiğim salonda bayağı ilgilendiler benimle .beslenme düzenime pazartesiden itibaren başlıyorum.bugün yaptıklarımı paylaşmak istiyorum ;
    15 dk. koşu bandı 6 ayarında yürüyüş
    15 dk. bisiklet
    10 dk. eliptik
    ve daha sonra göğüs arka kol ve bacak çalıştım(yeni olduğum için 2 set 15 tekrar şeklinde yaptım)
    sonuç olarak vücudum alışık olmadıgı için bağayı yoruldum bu normalmidir bilmiyorum.
    sizinle paylaşmak istedim. İnşaallah pes etmeden yoluma devam edebilirim ..

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Hayırlı olsun:) bundan sonrasi senin elinde, bakarsin burdaki donusum hikayelerinden birinin kahramani da sen olursun. Yorgunluk, dayanilmaz kas agrilari olacak elbette, kondusyonun artip kaslarini da hissetmeye basladiginda o agrilar keyifli olacak, pes etme.

3. TamDEM

TamDEM Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkür ederim :D zaten salona girer girmez ölçümlerim yapıldı ve her hafta 2 şer fotoğraf çektiriyorum hem salonda hem evde.bu şekilde motive olabileceğimi düşünüyorum.bakarsın 7-8 ay sonra before-after gelir :D

4. TamDEM

TamDEM Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Aradan 1 yıl geçmiş ve ben eskisinden daha kiloluyum.Salona 2. Aydan sonra devam etmedim :(.1 yıl daha kaybettik hadi hayırlısı.

Sayfayı Paylaş