İlk defa spora gidecegim ...... ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve proteinkafa tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar sırt çantası'na neler koyup götürmem lazım bir fikir verirmisiniz lütfen neler götürülecegi hakkında hiç bir bilgim yok ve günlük 2 saat yeterli olur mu çünkü ben akşamları okuyorum saat 4 de okulda olmam gerekiyor ve spor salonu saat 1 de açılıyor ( 13 .00 ) o yüzden ve ilk defa gidiyorum çok heyecan var hayırlısı olsun bakalım :)

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Yedek çorap, iç çamaşır kesinlikle al. Terlik, havlu ve şampuan duş için. Spor içinse rahat ayakkabı ve kıyafet. Yanına ufak bir havlu al spor sırasında kullanırsın. Salonuna göre dolap kilidi. Su. Deodorant ve parfüm. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

2 Saat fazlasıyla yeter

proteinkafa bunu beğendi.
  3. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim allah razı olsun aklımda bunlar ha birde abi bunu sorayım sana ben zayıfım 180 boy kilo 59 felan kilo alamıyorum metabolizma çok hızlı afedersin günlük 4 5 sefer büyük abdeste çıkıyorum su içsem hemen wc gidiyorum . benim amacım hem kilo almak hem kas yapmak saglıklı olmak istiyorum fitness mi daha iyi olur body mi ?

4. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    İkiside aynı sey ayni egzersizleri yaparsiniz body buildingin estetik ve daha atletik hali fitness zaten o yüzden siz spor yapmaya bakin

shaq ve proteinkafa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş