İlk Defa Fitness Beslenme ve Antremanda Yardıma İhtiyacım Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sonmez10 tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sonmez10

Sonmez10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelılkle herkese iyi forumlar ben 1.84 boyunda 90 kg yim göbegım var bunu erıtmek ıstıyorum spor ve dikkatli beslenme ile birlikte,üniversitede okuyorum bir arkadasımla yarın fıtnessa yazılacagız ancak okuldakı spor salonunda kosu bandı olan yer ile agırlıkların oldugu yer ayrılar ve ıkısıde ayrı ayrı 50 şer lira ayrıyetten hemen arkasında futbol sahası var kosu kısmını orda halledıp ordan fıtness bolumune gecsek olurmu ve ılk başlarda hangı hareketlerı yapmalıyız arkadasımında benle durumu aynı amacımız gobek erıtmek ılgılenen arkadaşlara tesekkur edıyorum sımdıden

2. sporvebeslenme

sporvebeslenme Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni -Özel Ders Hocası
    Yer:
    Ankara
    Sorunun cevabı çok uzun böyle sorarsan herkes sana ezber bir program atar . Önce ağırlık salonunda her bölgeye 3X12 setlerle kaldırabiliceğin ağırlıklarla çalış sonra git sahada minimum 30 dk hafif tempolu koşu yap ayakkabının iyi olması lazım yoksa ayak bileğin agırabilir kolay gelsin .
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Mart 2015 ---
    Meseleğim fitness bu işi profesyonel olarak yapıyorum . Verdiğim bilgiler dışında daha fazla bilgi vermem özel derse girer . İSTERSENİZ MESAJ ATABİLİRSİNİZ ?

Son düzenleme: 16 Mart 2015

Sayfayı Paylaş