İlk Amaç Kilo Verme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ajjan tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ajjan

Ajjan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba. Foruma yeni üye oldum, gerçekten çok yararlı bilgiler var.

Forumdaki konuları incelemeye çalıştım ama çok fazla ve çeşitli bilgiler var. Ben direk kendi durumumu anlatıp sizden başlangıçta yardım istiyorum . 104 kiloyum amacım ilk etapta kilo vermek herhalde belli bir kilodan sonra vücut geliştirmeyi anca düşünebilirim. Beslenmem ve çalışmam nasıl olmalı ? Özellikle salonda sadece kardiyo mu çalışmalıyım ? Yardımlarınızı bekliyorum .

2. arda1274

arda1274 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    oncelikle beslenmeni duzenle yag un seker bunlardan uzak durucaksin kalori hesabi yaparak yemek ye yemekleri yagsiz izgara yada haslama ye hergun spora git cardio karin ve agirlik antrenmanlarini yap az ye ve inan bana cok iyi sonuc alicaksin ben bu sekilde 15 kg verdim yag oranimi % 8 e dusurdum

Ajjan bunu beğendi.
  3. Ugur_Fitness

Ugur_Fitness Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    yağ oranı %8 kaç kilo acaba

4. arda1274

arda1274 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    78 kilo

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İlk ayın galiba , ağırlık antremanı haftada 3 gün olsa ideal , cardioda 4 gün tamamdır.Bu demek değil haftada 7 gün gidiceksin.Aynı gün sabah cardio akşam ağırlık veya 8 saat arayla uygulanabilir.Ağırlık antremanınıda devam ettir neden? çünkü ağırlık antremanlarındada yağ yakılır ve bu sporda yeni biri kaslarını hazırlamalıdır.2. ay ağırlık antremanını hocaya söylersin çok tekrar az ağırlık şeklinde uygular.Cardioyu amaç kilo vermeyse en az 4 gün ilerlet , iyi bir beslenmeyle rahatlıkla kilo verirsin.Beslenme konusunda forumda oku , karbonhidrat alımına dikkat et sadece enerji sarfetmen aşırı düzey olcağı zamanlardan 1,5 saat önce al mesela ağırlık idmanı öncesi gibi , cardio önceside olabilir bu az bişey al ama cardio öncesi alıcaksan.Şekerde kullanma kalanını oku beslenmeyi özetlemek uzun sürer.

6. Ajjan

Ajjan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tavsiyeler için teşekkür ederim. İşte çalıştığım salonda hoca yok o sıkıntı zaten. Ücretsiz olarak üniversite salonunu kullanıyorum, hoca ya da görevli falan yok o yüzden plansız oluyo biraz ama bu dediklerinizi uyguluycam ...

7. Algosberk

Algosberk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar çok zayıfım yardım edin isterseniz resim atabilirim boy 1.81 kilo 63

8. arda1274

arda1274 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    hemen bi spor salonuna yazil ve karbonhitrata aban

9. Algosberk

Algosberk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    image.jpg image.jpg Sence kaç ayda adam olur bu vücud normal hale gelir yada bu hale image.jpg

Sayfayı Paylaş