İlk 1 ay neden her kas grubu çalıştırılır

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LucaToni tarafından 28 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LucaToni

LucaToni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Spor salonundaki hocam her kas grubunu çalıştırıyor,karın hariç.Sorduğumda ise karın için erken dedi.
    Boy=172
    Kilo=54

Acaba karın da çalışmalımıyım?

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    karın için erken dediyse sıkıntı, karnın için erken deseydi o zaman bir ihtimal...

ilk ay her kasın çalıştırılmasının sebebi kısaca şudur, vücut genel hamlığını atsın ve hareketlere aşinalık kazansın fikridir.

demircan256 ve LucaToni bunu beğendi.
  3. LucaToni

LucaToni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Flexor hocanın ilk 1 ay ve sonraki 2 ay için programına da baktığımda karın için bir egzersiz göremedim. Karın çalışmamamızın nedeni nedir ki?

4. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    normalde abdominalleri de çalıştırmak gerekir, düz mekik bile olsa yapmak lazım. nihayetinde hiç bir kas boş bırakılmamalı.

5. LucaToni

LucaToni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün 3. antrenmanımı yaptım, geç sayılmam, karın egzersizlerine de başlayım bakalım...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:27 ----------

Sadece resim eklemek istedim,vücudumun bu ilerde umarım iyi bir vücut yapıpta koyarım...

http://imageshack.us/photo/my-images/802/img1221un.jpg/

Sayfayı Paylaş