İlk Önce Agırlıkmı Yoksa Kardiyomu ? (Yaglı Vucutlar İçin)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve omerone tarafından 5 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Yagları Yakıp Kasları Ortaya Çıkarmak İcin İlk Kardiyomu Yoksa Agırlıkmı

1. İlk Önce Kardiyo Sonra Aglırlık

oy sayısı 0
    0,0%
  2. İlk Agırlık Sonra Kardiyo

oy sayısı 2
    100,0%
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. omerone

omerone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle Merhaba Yaş : 15 Boy :167 Kilo 60.3 Vücüt Tipi :Cok Yaglı Göbek %22 Gögus %27 Felan Gibi Sadece 2 Ay Gittim Bıraktım Ve Yine Başladım Bugün 2.haftam bitti İlk Hafta 1 Kilo Verdim Bu Haftada 1Kilo 2gr Toplam 2Kilo200gr Çalışma Günlerim : Pazartesi Salı Perşembe Cuma Cumartesi Beslenmem Düzgün Her Akşam Yemeginde 200gr Tavuk Gögsu Yiyiyorum Yagsız 50 Gr Protein İceriyor Zaten.. He Asıl Sorum Çalıştıgım günler 35 Dakka Bisikletlen Kardiyo Orta Hızın Biraz Yukarasında YapıyorumOndan Sonra Aşırı Terliyorum Twist 5 dakka Yapıyorum ve 1 dk dinlendikten sonra Bölgesel Kas Çalışıyorum Ön kol Sırt Gögus Karın Bilek Bacak Vs 30 Dk Sürüyor Agırlık Antremanım Zaten Sizce Allah Aşkına Cıldırcam Neye İnancagımı Benim Amacım %15 Bİr Yag Kütlesine Sahip Olup Orta Kaslı Bir Fit Vucuda Sahip Olmak İstiyorum Yani Yaglarımı yakıp kasların gozukmesini istiyorum Daha Etkili Yag Yakıp Kasların Cıkması İcin İlk Olarak Kardiyomu Aglırlıkmı Lütfen Profesyonel KİŞİLERDEN YORUM BEKLİYORUM en kısa zamanda cevap verirseniz cok mutlu olurum :)

Sayfayı Paylaş