İLHAN İREM

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sibeloskan tarafından 28 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. sibeloskan

sibeloskan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SAYIN İLHAN İREM UZUN BİR ARADAN SONRA YİNE MÜKEMMEL BİR ALBÜMLE DÖNÜŞ YAPTI. CENNET İLAHİLERİ ADLI ALBÜMÜ GERÇEKTEN İNSANI UÇURUP DERİNLERE GÖTÜRÜYOR. HERKESİN DİNLEMESİNİ TAVSİYE EDERİM. İLHAN İREM TÜRKİYEDEKİ ÜÇ DÖRT SANATÇIDAN BİRİDİR. SON ZAMANDA ÇIKAN TÜRKÜCÜ VEYA ŞARKICI BOZUNTULARINA HİÇ BENZEMEZ. BU ALBÜMLE SANATÇI ADETA MEDİTASYON YAPMIŞ. TEK KELİME İLE MÜKEMMEL.

Sanatçı, yeni albümü için, "Üretimlerimin şahikası bir albüm oluşturdum.. Şarkılar bu kez ilham kaynağıyla buluştu! Kainat bizi usulca içine aldı" diyor.

Stüdyo çalışmaları bir yıl süren albümün her aşamasında sanatçının eşi Hansu İrem’in büyük emeği var.

Beş şarkının sözlerini İlhan İrem ve Hansu İrem birlikte yazmışlar. Ayrıca müzikal ve görsel kreasyonlarda Hansu İrem imzası var. Biri hariç, tümü İlhan İrem bestesi olan dokuz şarkı, altmış dakikalık bir albüm oluşturuyor.

2. sibeloskan

sibeloskan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İNCELEMEK VE SANATÇI HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN LİNK VERİYORUM :

http://kopru.fisek.com.tr/

3. sibeloskan

sibeloskan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÖZELLİKLE MAHŞERİN DÖRT ATLISI VE AŞK KAPILARI ADLI PARÇALARI DİNLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM ARKADAŞLAR.

4. Astor

Astor Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yemyeşil bir deniiz seniiin gözleriiin :)

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    300
    Ödül Puanları:
    93
    seviğim bir ses vede saygı duyduğum çok kişilik sahibi birisi öyleki yıllar önce tv ye çıkmama kararı aldı ve buna sadık kaldı gerçi ben çıkması ve hayranlarını üzmemesi taraftarıyım ilk fırsata almalı cd

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.498
    Ödül Puanları:
    123
    meditasyon demişken...ilhan irem'in bir zamanlar kendi tarikatını kurduğundan falan bahsetmişti media..gerçi zaten sevilen müziğine olumlu yönde birşeyler katacaksa problem yok..yeni albumunu en yakın zamanda dinlemek isterim doğrusu..

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    asla tavsiye etmiyorum.sırf bu formumuzda yazıldı diye gittim çektirdim.ama inanın memnun kalmadım ben.tavsiye

etmiyorum..

arnold 1975 rumuzlu baslıgı acan arkadasımla aynı görüsde degilim

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    300
    Ödül Puanları:
    93

dırat ne diyorsun arnold 1975 te yok burada 2000 de senin ateşinmi çıktı ne yoksa bu başlığıda sibeloskan açmıştı sen iyi diilsin benden sana izin 1 hafta yat dinlen girme foruma toparla kendini ;)

9. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    sevgili hsd dostum o kendini biliyor.

sana msn de anlatırım ;)

Sayfayı Paylaş