İlginc bi durum :) yardmm!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve himrkolo tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. himrkolo

himrkolo Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Afyon
    Arkadaslar 1,5 senedir bu sporun içerisindeyim ,yalnız vücut yapım sanırm biraz farklı , örneğin yağ yakımı için diyet yaptığımda kilo basına 2 gram protein alıyorum antremandan önce karbo alıorum ant sonrası bir muz alıorum bir daha karbo almıyorum bu şekilde bi diyet uyguladığımda vücudum kücülüo ama en önemli yer olan bel kısmında hiç bi incelme olmuo genelde gögüs ve kollar kücülüo, bunun sonucnca biraz kütle almam gerektiğini düşünüorum kilo basına 1,5 gram protein ve günlük 200-250 gram karbonhidrat alıorum , kas bölgelerimde gelişme oluyor yalnız bel çevresinde inanılmaz yağlanma oluyor bunun bi çözümü yokmu beli inceltmek istiorum bunu yaparken kas bölgeleri cok geriliyor bunu minimuma indirmek istiyorum.veya tam olarak nasıl bir sistem uygulamalıyım şimdiden teşekkürler 1,79 boy 83 kg

Son düzenleme: 26 Şubat 2012
  2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş