İlerki dönemlerde yaşanan sarkma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Vesper01 tarafından 8 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Vesper01

Vesper01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben 4 sene evvel hergün şınav çalışıyordum tek seferde 50 şınav çekebilecek kondüsyona ulaştım daha sonra başka sebeplerden dolayı belimi sakatladım ve tamamen şınav çekmeyi bıraktım.şuan göğüslerime baktığım zaman spora hiç başlamadığım zamanlara kıyasla biraz sarkma olduğunu görüyorum tişört giyince sanki kaslıymış gibi görünüyor fakat biraz dışa doğru yumuşak bir şekilde duruyo göğüslerim.belki görseniz normal bu bişey yok dersiniz ama eski halime göre kıyaslıyorum. eski halime göre değiştiler.Bu arada şişman değilim hatta sayıfım boy183 kilo 73. Şimdi sormak istediğim soru, mesleğim dolayısı ile zorunlu olarak karın kaslarımı geliştirmek için zaten mekik çekiyorum bunun yanında uzun bir aradan sonra tekrar şınava da başlayım diyorum ama korkuyorum şimdi ilerde tekrar bırakmam gerekirde busefer göğüslerdeki sarkma fazlalaşır, kadın memesi gibi gezmeye başlamayım diye.bu konuda sizin görüşleriniz neler beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş