İleride çok iyi bir futbolcu olmak istiyorum fakat ...

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve Gonzaleez8 tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gonzaleez8

Gonzaleez8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese selamın aleyküm yıllardır kafamda dolanan bu soruyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Şimdi ben 9-10 yaşlarında efsane bi şekilde top oynardım hocalarım her zaman en gözde oyuncusu ben olurdum ama 12-13 yaşlarımda bilgisayar bağımlısı oldum ve performansım gittikçe düşmeye başladı sanki yeteneğim kayboldu gitti ortaokul zamanı haftada 3 antreman yapardık şuan lise 2 yim haftada 1 antreman yapabiliyoruz ve maçlarda her zaman ilk 11 olurdum ve çokta iyi oynardım ama şuan her maç yedek çıkıyorum ve performansım çok kötü sanki yeteneğimi biri aldı götürdü bunun nedeni çok az antreman mı yapmam yoksa önceden bilgisayar bağımlısı mı olmam bilgisayarla alakalı mı lütfen yardımcı olun gerçekten futbol benim için her şey demek ilerde sıradan bir futbolcu olmak istemiyorum çok iyi bir futbolcu olmak istiyorum tavsiyesi olanlar ya da daha önceden de böyle çok iyi oynayıp performansı gittikçe düşen arkadaşlar varsa bana bi yardımcı olsunlar gözününzü seveyim kendimden utanıyorum Babama her maç yedek çıktığımı söyleyemiyorum gözüm doluyor . Şuan 16 yaşındayım U-16 da oynuyorum bundan 3-4 yıl öncesine kadar çok çok çok daha iyiydim şimdi daha iyi olmam yerine daha kötüyüm bunun nedeni nedir lütfen yardımcı olun . Dediğim gibi klübümle haftada 1 antreman yapabiliyorum extra antreman için hangi hareketleri yapmalıyım yardımcı olursan cidden çok çok mutlu olurum .

Son düzenleme: 4 Şubat 2016
  2. DandeDeadly

DandeDeadly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba kardeşim 9.sınıfa gidiyorum 10,11,12,13, yaşlarıma kadar manyak derecede bir top oynuyordum bi ara galatasaraya gidicektim başka şehire taşınmamız oldu antreman yaparken 10 kişi benden top almaya çalışıyordu gerçekten çok kuvvetliydim hızlı bileklerim acayip derecede kıvraktı (doktora felan gitmiştik eklem yerlerim çok esnek olduğu için bilgisayar bağımlısı oldu ilk 11 e bile çıkamıyorum top oynamayı unutmuşum
    örnek
    şimdi hafta da en az 5 gün idman yapıcaksın 5 gün !!!!1111!!
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Nisan 2016 ---
    dribbling hareketleri uygula ayak bileğini esnetme hareketleri yap ama en önemli inanman antreman zamanı afedersin kıçını yırt yani hocaya kendini göster bak ben 1.60 boyundayım 40 kiloyum sadece maç esnasında heyecen yapma özgüvenli ol çok hızlı olman lazım ve oyun esnasında agresif ol karşı defans senden korksun yani ciddi dur sinirli dur maç esnasında ;)

Sayfayı Paylaş