İlaçlarım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dimply tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dimply
    Offline

    dimply Üye

    Katılım:
    21 Temmuz 2013
    Mesajlar:
    36
    Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Çok sağlıksız bir diyet yaptım,20 kilo verdim. Saçlarım döküldü ve doktorum vitamin ilaçları verdi. Geçen haftada normal bir diyetisyene başladım artık sağlıklı vermek için. Ama daha bu 1 haftadır ilaçlarıda daha 1 hafta oldu kullanalı aşırı şişti vücudum,tam kilo mu aldım emin olamıyorum ama aşırı derecede şişti. Diyetime uyuyorum,vücudum düşük kaloriye alıştı belki ondan ama emin değilim. Moralim çok bozuk. 1 hafta sonra diyetisyen tekrar kiloma bakıcak ama gözle görülür bi şişlik var.

    İlaçlarım : Telovium capsules
    Vegaferon fort film tablet
    Benexol b12 tablet

    Bunları kullanıyorum. Bunlar kilo aldırır mı yoksa düşük kaloriden mi vücudum şişti veya kilo aldım ? Daha 2 gün önce gözlemlemiştim şiştiğini ama bu kadar değildi. Saçlarımın dökülmeside aşırı var,ilaçları bırakırsam da saçlarım için üzülücem.

    Verdiğim kilolarıda almak istemiyorum,sizce bu ilaçlar kilo aldırır mı ? Lütfen moralim çok bozuk.
     
  2. SCHWARZXXL
    Offline

    SCHWARZXXL Özel Üye

    Katılım:
    15 Mart 2006
    Mesajlar:
    3.591
    Beğenileri:
    4.610
    Ödül Puanları:
    123
    Cinsiyet:
    Bay
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

    Kilitlenme Sebepleri :
    Daha önce benzer bir konu açılmıştır.


    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

    Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş