İlaç Ve Spor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve starlnk35 tarafından 18 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. starlnk35

starlnk35 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba Arkadaşlar Bugün doktora gittim. Sivilce, akne sorunu için.
    Doktor Bana Zoretanin, İmex, Hametan Pomad ve bir güneş koruyucu verdi.

Sorun şu Zoretanin denen ilaç hap şeklinde ve çok güçlü bir ilaç. prospektüsünde ağır kas aktivielerinde kas ve eklem ağrısını arttırabilir kaçınınız yazıyor. birçok yan etkisi var bunun dışında gece görmekte zorluk vs.
    Bu ilaç sporuma engel olurmu? olursa nekadar etkilenirim? yardımcı olursanız sevinirim.:(

2. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    zerotanin 7ay gunde 40mg kullandım sıkıntı olmaz

3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    zerotanin kullanacağına basit bi antibiyotik olan tetradox kullan. Zerotanin çok ağır bi ilaç çıkan akneler çok kötü değilse o ilacı kullanmamanı öneririm istersen bi başka dermatoloğa görün

4. starlnk35

starlnk35 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    doktoru özellikle önerdiler ve doktorun önerisini uygulayan kişiler şuan aşırı memnun. bende doktorun ilgisinden çok memnun oldum ama kullanabilceğim ve son ilaç bu kaldı. çok ilaç kullandım artık bu son.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:49 ----------

gentleman55 sen spor yaparkenmi kullandın acaba ?

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    doktor sana diyet listesi verdi mi? zoretanin roaccutane türevi bir ilaçtır ve karaciğeri yoğun a vitamini bombardımanına tutar, bu tip ilaçlar alınırken a vitamini alınmamalıdır denir, ama bu sporun başlıca besini olan yumurta da a vitamini içerir.
    vücut geliştirme ile ilgili olarak bu ilaç belde ağrıya ve güç kaybına neden olur bu da deadlift squat barbell row gibi temel hareketleri olumsuz etkiler.
    ama doktor önerdi ise 6 ay kullan eğer son çare ise. bir süre daha hafif kilolara gir, supplementleri de araştırıp kullan.

starlnk35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş