İkisi Arasındaki Fark ??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Meek tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Meek

Meek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar herkese selam. Bir konuda yardıma ihtiyacım var.Şu iki marka protein tozu arasındaki farklar nelerdir ?
    1- Dymatize ISO 100 Whey Protein Isolate 910 gr
    2-Muscletech 100% Ultra Premium Isolate Protein 908 gr

Dymatize ın 910gr lık olanını almayı planlıyordum fakat hiçbir satış yapan sitede bulamadım hep büyük olanlar mevcut.Fakat muscletech in ürününü mevcut stoklarda. Bu ürünleri seçmemin sebebi düşük yağ oranı ve laktoz intoleransı-sindirimi kolay olması. Muscletech in bu ürünü dymatize dan kötü müdür? Yoksa onu almayı planlıyorum.Ya da dymatize ın 910 luğunu bulabileceğim bir yer var mı? Markaları bilen arkadaşların fikirlerini almak istedim sipariş vermeden..

2. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    izole olması karaciğerde parçalanmaya ihtiyaç duymadan kana karışması... hidrolize olması bu sürenin 15 dakika gibi kısa bir süreye inmesi demek...
    Dymatize iso.100 hidrolize teknolojisi nedeniyle Biyolojik değer olarak bir adım öne geçiyor... ayrıca Muscletech Premiumda 3 gr Carb mevcut. Bu da iso.100 ile yarışamayacağını apaçık gösteriyor...

sanırım ithalatcılar iso.100 ün 5 LBS dan başka getirmiyor.

3. savasbaris

savasbaris Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskisehir, Turkey
    Iso.100 tavsiye ederim bence başarili bir ürün.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş