İki Şey Arasında Kaliyorum Yardım...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tolk112 tarafından 11 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tolk112

tolk112 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim ben lise 1 i bitircem lise 2 ye geçicem orta okulda çok şişmandım 170 boya 84 kilo falandım ama sıkı diyetle 67 kiloya kadar düştüm boyumda 174 falan oldu ama vücudu toplamak istiyorum ve yazında evde oturmak istemiyorum çünkü evde oturursam verdiklerimi alıcam bu yüzde ben pazartesi çarşamba cuma basket salı çarşamba perşembede body yapmak istiyorum bodyde de ağırlıktan çok kondisyon çalışıcam yani 55 dk yürüyüş 5 dk koşu 15-20 dkda omuz çalıştıran aletlerle çalışıcam ama bodye kesin gitcemde basketede gitmelimiyim ağır mı olur yoksa sadece body mi yapiyim body yaparsam kondisyon çalıştıktan sonra 1 gün boşta kalcam o gün kilo alıcam diye çok korkuyorum belki almıycam ama iyice bu kilo işini kompleks yaptım lütfen okumaktan çekinmeyin ve yardım edin... .s

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:42 ----------

pardon yanlış yazmışım salı perşembe cumartesi body olcak

2. tolk112

tolk112 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edecek yok mu böyle büyük bir bodybuilding sitesinde? .s

3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    koçum eğer hem kondisyon hem baody yapıyorsan boşta bir gün olması iyidir , kilo falan almazsın tabi o gün tüm gün tıkanıp yatmazsan , ayrıca omuz hareketleri çok tehlikelidir büyük ağırlıklarla başlama ve forumda araştırma yap omuzla ilgili , çünkü yalış bi hareketle omuzun düşebilir ve ya sakatlık yaşayabilirsin , başarılar

4. martini

martini Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kardesim oncelikle cok genel bir konu bu / hayatında basketbolun yeri nedir ? / sadece kilo almamak formda bir vucut mu istiyosun ? eger istegin bu yonde ise kesinlikle iyi bir vucut gelistirme programıyla amacına ulasırsın ayrıetten basketbol oynamana gerek yok . / ama eger illaki basketbolda oynayacagım diyosan / b - vg - off - b - vg - off - off şeklinde calıs derim / ve vcudun bir butun oldugunu unutma tum vucut calıs ... basarılar

5. tolk112

tolk112 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sadece yazın kilo almamak formda kalmak istiyorum basketi kışın okul zamanıda oynayabilirim bu durumda sadece body yapmam yeterli olucaktır ayrıca body yapmadığım gün denize giderim ve boş kalmış olmam diye düşünüyorum

6. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53

koçum gibi hitaplar yasak.

cokcu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş